Infolinie do towarzystw

Feb 28, 2012 ID:32583
http://infolinie.org.pl/

Nie wiesz jak skontaktować się z ubezpieczycielem? Miałeś szkodę i nie wiesz jak ją zgłosić? Na naszej stronie znajdziesz numery telefonów do wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych. Znajdziesz najważniejsze numery telefonów, pod którymi dowiesz się wszystkiego o ubezpieczycielu, stawkach za polisę oraz zgłosisz szkodę.
Ponadto masz dostęp do komentarzy zostawianych przez klientów poszczególnych firm, czytając które, możesz przekonać się jaki poziom obsługi klienta dane towarzystwo ubezpieczeń zachowuje.
Na jednym serwisie znajdziesz infolinie do Proamy, PZU, Compensy, Allianz, MTU, Warty, Hestii oraz HDI, skontaktujesz się z ubezpieczycielem, zapoznasz się z opiniami na jego temat i przekonasz się jak w rankingu wypada dana infolinia.

infolinia   telefony   infolinie towarzystw   infolinie ubezpieczycieli   towarzystwo   ubezpieczyciel
Srednia z ocen: 4.00, Liczba oddanych głosów: 4
 

Kategorie

Inne wpisy w: Biznes Ekonomia > Ubezpieczenia


szkodyrzeczowe.pl

Pomagamy w pozyskiwaniu odszkodowań w przypadku powstania szkód rzeczowych różnego rodzaju, także podczas wystąpienia utraty wartości handlowej pojazdu. Zwróć się do nas, by uzyskać pełną kwotę odszkodowania z OC sprawcy. Jesteśmy przekonani, że... Dalej...

 
Ubezpieczenia na stabilnie.pl

Ubezpieczenia to ważny temat. Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe i musi je wykupić każdy kierowca w Polsce. Wyjeżdżasz na wakacje? Mieszkasz w bloku? Lekkomyślnością jest brak ubezpieczenia mieszkania - zalanie domu przed sąsiadów, włamanie - warto... Dalej...

 
rofag.eu

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów przy wykorzystaniu 14-sto letniego doświadczenia udostępniamy możliwości przekazania zgłoszenia reklamacyjnego bezpośrednio do naszej firmy.

Analizę szkody wykonujemy całkowicie... Dalej...

 
Ubezpieczenia Autocasco

Twoje doświadczenie w roli kierowcy dopiero się rozwija? Szukasz narzędzia, które usprawni Ci ten proces? Odpowiedzią na Twoją potrzebę jest nasz poradnik internetowy. Znajdziesz u nas bezcenne informacje z dziedziny autocasco jak i OC, poznasz... Dalej...

 
OC AC - kalkulator 16 towarzystw ubezpieczeniowych

W jednym miejscu, korzystając z naszego kalkulatora ubezpieczeń komunikacyjnych, możesz porównać oferty wszystkich popularnych i znanych towarzystw ubezpieczeniowych.

To doskonała okazja do tego, by przekonać się jak dużo możesz... Dalej...