tynki dekoracyjne

Mar 3, 2009 ID:18177
http://www.dekor-system.pl/

Firma Dekor System powstała w 1996r. Od początku swojej działalności specjalizuje się w sprzedaży produktów do aranżacji wnętrz. Długoletnie doświadczenie ,stały rozwój i współpraca z wiodącymi producentami OIKOS , MIELE , CESAR , BLANCO , FRANKE , FABER owocuje poszerzającą się ofertą usługową, szeroką rzeszą partnerów handlowych oraz zadowoleniem klientów.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz kreatywności naszego zespołu jesteśmy w stanie obsłużyć klientów szukających niepowtarzalnych aranżacji, nowoczesnego wzornictwa oraz produktów najlepszej jakości. Wszystkie nasze realizacje utrzymują najwyższy standard i terminowość co sprawia, że wciąż rośnie grono naszych klientów.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem włoskiej firmy OIKOS - producenta materiałów dekoracyjnych do wnętrz i elewacji (farby,tynki,stiuki,travertyny).

Posiadamy najnowocześniejszą w Łodzi komputerową mieszalnię farb , która umożliwia dobór kolorów z 3000 katalogowych pozycji w sposób powtarzalny.

W 2003 r nawiązaliśmy współpracę z producentem włoskich mebli kuchennych Firmą CESAR. Produkty tej marki spełniają wszelkie oczekiwania estetyczne , jakościowe oraz cenowe różnych grup klientów. Atrakcyjne , niepowtarzalne , włoskie wzornictwo kuchni nowoczesnych i klasycznych połączone jest z zastosowaniem najnowszych technologii o czym mogą się Państwo przekonać odwiedzając Nasz Salon w Łodzi , ul. Aleksandrowska 149.

tynki dekoracyjne
Srednia z ocen: 1.00, Liczba oddanych głosów: 1
 

Kategorie

Inne wpisy w: Budownictwo > Us?ugi budowlane


Kominiarz - Warszawa, Otwock

Pełen zakres usług kominiarskich na terenie Warszawy i okolic (Wawer, Falenica, Józefów, otwock, Świder). W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo m.in. czyszczenie, konserwacja, udrożnianie kominów i przewodów kominowych. Ponadto odbiór techniczny... Dalej...

 
TermoEnergy - świadectwa energetyczne, certyfikaty energetyczne

Sporządzamy świadectwa energetyczne dla budynków i mieszkań zgodnie z metodologią zawartą w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury.
Działamy na terenie województwa śląskiego.

Zgodnie z wchodzącymi w życie z dniem 1.01.2009 r.... Dalej...

 
Audyty energetyczne Kraków

Firma Energero jest obecna na rynku od ponad 5 lat i świadczy usługi z zakresu auditingu oraz świadectw energetycznych budynków mieszkalnych jak i o charakterze przemysłowym. Firma zajmuje się obsługą zarówno klientów indywidualnych, jak również... Dalej...

 
Plombier Hydraulik Kraków

Firma Plombier zajmuje się projektowaniem, sprzedażą i wykonawstwem instalacji wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania czy kolektorów słonecznych. Załoga firmy Plombier wiedzę i doświadczenie w zawodzie hydraulik zdobywała poza granicami... Dalej...

 
Giełda maszyn budowlanych

i-maszyny.pl - darmowy serwis ogłoszeniowy. Maszyny, urządzenia, narzędzia i surowce. Kupno, sprzedaż maszyn i urządzeń używanych. W ofercie: maszyny budowlane, maszyny rolnicze, maszyny stolarskie, narzędzia pneumatyczne, giełda maszyn... Dalej...