Schody Podlecki

Dec 7, 2010 ID:27437
http://www.schody-pomorskie.pl

Nasza specjalizacja to schody. Produkujemy wszelkie schody drewniane -zabiegowe, dywanowe, wstęgowe, dodatkowo od lat profesjonalizujemy się w technice drewna giętego.
Zgodnie z indywidualnym zamówieniem oferujemy klientom drzwi, stylizowane stoły, antyczne szafy i inne meble, zarówno nowoczesne jaki i technicznie postarzane.
Zapraszamy do współpracy chętnych z całej Polski, a nawet zza granicy. Nasze produkcje zdobią już wnętrza domów w USA, Belgii, Holandii, Niemczech i Irlandii. Schody Podlecki to trzydzieści lat doświadczenia w zachwycaniu klienta.

schody drewniane   schody gięte   schody zabiegowe   schody ażurowe   schody wstęgowe   meble   stoły   drzwi   balustrady   poręcze   pomorskie   słupsk   trójmiasto
Srednia z ocen: 3.00, Liczba oddanych głosów: 2
 

Kategorie

Inne wpisy w: Dom Wnętrze > Meble na wymiar


SzafArt

Wykonujemy szafy wnękowe, zabudowy i garderoby z drzwiami przesuwnymi i z systemami jezdnymi w profilach aluminiowych w szerokiej gamie kolorystyki.
Pod wymiar na terenie Poznania i okolic.
Pomiar i wycena gratis!
Niskie ceny,... Dalej...

 
Anmar - Usługi Meblowe - meble na wymiar w konkurencyjnych cenach

Proponujemy nowoczesne meble na wymiar w konkurencyjnych cenach.Oferujemy meble kuchenne, pokojowe, sypialnie, szafy pod zabudowę, a także meble biurowe i sklepowe.
Pomiar umożliwi nam wykonanie bezpłatnego, komputerowego projektu mebli... Dalej...

 
Szafki łazienkowe

Oferta firmy obejmuje ponad 500 podstawowych modeli wyrobów, z których można kompletować zestawy łazienkowe według indywidualnych potrzeb i gustów klienta, w tym również szafki pojedyncze pod większość dostępnych na rynku umywalek. Ekspozycje... Dalej...

 
Zakład Stolarski

Specjalizujemy się w produkcji schodów z każdego rodzaju drewna ale wykonujemy również doskonałej jakości drzwi, meble a także inne drobne elementy drewniane.
O charakterze domu decydują elementy jego wykończenia, wśród których właściwie... Dalej...

 
Szafy na wymiar Kraków

Odwiedź stronę internetową firmy Kuchnie Verona, która od dawna z powodzeniem świadczy usługi aranżacji wnętrz kuchennych oraz projektowania i urządzania kuchni. W witrynie www znajdziesz przede wszystkim szczegółowy opis tego, czym się zajmujemy,... Dalej...