retury Agd Rtv Mix palety

Jan 9, 2010 ID:22633
http://www.retury.com

Firma Nasza Powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenia handlowe, prowadzi naprawę oraz sprzedaż produktów typu retur klasy A, B, CDziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako nowczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą.


W chwili obecnej firma jest cały czas ciągle rozbudowywana. Dokładamy wszelkich starań, alby już wkrótce zaprezentować Państwu pełen zakres naszej oferty. Obecnie służymy informacjami w temacie sprzedaży oraz sprowadzania sprzetów typu retur.
Głęboki nacisk kładziemy na najwyższą jakoś oferowanych przez nas produktów. Jeśli te tematy odpowiadają Państwa zainteresowaniom, zapraszamy w niedalekiej przyszłości ponownie.


W międzyczasie pozostajemy do Państwa dyspozycji pod nr. telefonu: 74 88 55 047
Oczekujemy na kontakt z Państwa strony.
Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem eh_poland.biuro@wp.plJeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.


Kilka słów o naszej firmie:
Rozpoczęliśmy działalność w 2008 r. i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku.
Dotychczas uruchomiliśmy siedem sklepów OUTLET 50% taniej, oraz prowadzimy sprzedaż palet klasy A, B, C.
Specjalizujemy się w branży AGD RTV. Nasi klienci cenią w szczególności jakość dostarczanych przez nas produktów oraz niskie ceny.
osoby chetne do rozszeżania dochodowego biznesu tj. sklepów E&H POLAND PROSIMY O KONTAKT
Siedziba firmy obecnie znajduje się pod adresem:

E&H Poland Import Export s.c.
ul.Cmentarna 1
58-330 Jedlina Zdrój


Zapraszamy do odwiedzenia nas:


- Wałbrzych: ul.Armii Krajowej 43
czynne: pn-pt w godzinach: 10:00 do 18:00
sob. w godzinach: 10:00 do 14:00

retury agd rtv mix palety
Srednia z ocen: 0.00, Liczba oddanych głosów: 0
 

Kategorie

Inne wpisy w: AGD RTV


Naprawa pralek

Serwisant sprzętu agd, z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w naprawie pralek, oferuje usługi naprawy pralek w domu u klientów. Dojeżdża na terenie Warszawy. Naprawia pralki automatyczne wszystkich typów i rodzajów. Przez cztery lata pracował w... Dalej...

 
ESKLEPPP - PROFESJONALNE DORADZTWO W ZAKUPACH

Profesjonalne doradztwo w zakupach. Zbiór najlepszych sklepów internetowych. Każdy towar wybrany przez nas wspólnie jest "szyty na miarę". Produkty w naszej ofercie są dopasowane na każdą kieszeń. Najbardziej profesjonalny serwis... Dalej...

 
Largus.pl

Sklep internetowy oferujący najlepsze produkty z zakresu elektroniki użytkowej. Nawigacja GPS, palmtopy, telefony komórkowe, Hi-Fi, Car Audio, Audio i Video, stacje multimedialne.
Tutaj kupisz na raty, a także niewiele zapłacisz za... Dalej...

 
Automaty do kawy, automaty do napoi, automaty do batonów exspert w dziedzinie automatów vendingowych

Automaty do kawy ,napoi ,przekasek , kawomaty, glasfronty, najlepsze rozwiązania dysponujemy najnowszymi automatami do kawy ,przekąsek ,napoi ,automaty to rozwiązanie dla firm instytucji .
Automaty vendingowe rozwiązanie dla twojej firmy Dalej...

 
rtvsat

Anteny TV Instalacje antenowe tv naziemnej -sieci zbiorcze dla domów jedno i wielorodzinnych -konserwacja -modernizacja -naprawa Anteny SAT Instalacje TV Satelitarnej -sieci zbiorcze dla domów jedno i wielorodzinnych -multiswitch (możliwość... Dalej...