Pierwszy Polski i Europejski Portal Baranży Pogrzebowej

Jul 3, 2008 ID:8847
http://pogrzebowy.eu

Mamy nadzieję, że nasze strony pozwolą Państwu znaleźć użyteczne informacje związane z przygotowaniem pogrzebu, zaś firmom z branży pozyskać nowych klientów i nawiązać nowe kontakty biznesowe.
Portal jest przewodnikiem dla wszystkich tych, którzy chcą zadbać o jak najlepszą oprawę uroczystości pogrzebowych i sprawnie przeprowadzić formalności związane ze śmiercią bliskiej osoby, szukają odpowiedniej firmy, która profesjonalnie przygotuje pochówek w Polsce i na terenie Unii Europejskiej.

Dzięki prezentacji w jednym miejscu oferty wielu firm działających w branży funeralnej oraz branżach pokrewnych portal pozwala odwiedzającym zorientować się w dostępnej ofercie usług i zapewnia skuteczny sposób dotarcia do potrzebnych informacji.

Działamy dwutorowo, gdyż służymy także firmom z branży pogrzebowej, informujemy o nowościach i imprezach branżowych, pomagamy w nawiązaniu współpracy między firmami, prezentujemy oferty i sylwetki firm.

Posiadamy także część poradnikową, informacyjną i społecznościową, w ramach których jest możliwość prezentacji oferty także o tematyce nie związanej bezpośrednio z pogrzebem ale jakże potrzebnej przy załatwianiu formalności lub zapewnieniu rodzinie warunków do życia, np. z zakresu ubezpieczeń lub prawa.

Portal posiada swoją wersję anglojęzyczną pod adresem eFuneral.eu, która promuje polskie firmy na rynku europejskim, prezentuje oferty firm zagranicznych i pozwala nawiązywać współpracę między firmami z Unii Europejskiej. Dostarcza ponadto konsumentom informacji o usługach firm pogrzebowych na terenie Unii Europejskiej.

Redakcja portalu jest organizacją niezależną i niezwiązaną z żadną z firm działających w branży pogrzebowej, przez co zapewnia obiektywizm w prezentacji oferty poszczególnych firm i pozwala rozwijać się całej branży funeralnej.

Zapraszamy do odwiedzin i współpracy,

Redakcja Funeralna

pogrzeb   zron   zakłady pogrzebowe   spadek
Srednia z ocen: 1.00, Liczba oddanych głosów: 1
 

Kategorie

Inne wpisy w: Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy


Porównanie korzystnych lokat

Lokata bankowa to od wielu lat bardzo popularny sposób oszczędzania. Główną zaletą tego typu produktu bankowego jest duże poczucie bezpieczeństwa zgromadzonych środków finansowych. Zysk nie zawsze bywa najwyższy, jednakże pewność zgromadzonych... Dalej...

 
Poradnik o oszczędzaniu - czasnafinanse.pl

Szukasz dobrych metod na oszczędzanie pieniędzy? Odwiedź czasnafinanse.pl! Na tej stronie znajdziesz interesujące artykuły z dziedziny bankowości i finansów, np. na temat najlepszych na rynku pożyczek, lokat z wysokim oprocentowaniem. Dzięki... Dalej...

 
Bogaty Ojciec Biedny Ojciec, Robert T. Kiyosaki

Robert T Kiyosaki, autor książki Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec i serii książek Bogaty Ojciec, twórca gier Cashflow 101 i Cashflow 202. Inteligencja finansowa przepustką do niezależności finansowej. Jeżeli chcesz coś osiągnąć w życiu, to ta strona... Dalej...

 
przejdznaswoje.pl - pomysł na interes

Portal przejdznaswoje.pl prezentuje wybrane z całego świata pomysły na biznes. W naszej bazie codziennie nowe inspiracje do prowadzenia działalności gospodarczej.
Codziennie na całym swiecie ktoś tworzy innmowacyjny pomysł na biznes.... Dalej...

 
Opieka nad mieszkaniem.

K2 Asset Management jest profesjonalną firmą obsługującą nieruchomości. Posiada szereg skutecznych narzędzi oraz rozwiązań, które sprawiają, że współpraca z najemcami oraz właścicielami mieszkań jest bardzo płynna i satysfakcjonująca dla obydwu... Dalej...