Pierwszy Polski i Europejski Portal Baranży Pogrzebowej

Jul 3, 2008 ID:8847
http://pogrzebowy.eu

Mamy nadzieję, że nasze strony pozwolą Państwu znaleźć użyteczne informacje związane z przygotowaniem pogrzebu, zaś firmom z branży pozyskać nowych klientów i nawiązać nowe kontakty biznesowe.
Portal jest przewodnikiem dla wszystkich tych, którzy chcą zadbać o jak najlepszą oprawę uroczystości pogrzebowych i sprawnie przeprowadzić formalności związane ze śmiercią bliskiej osoby, szukają odpowiedniej firmy, która profesjonalnie przygotuje pochówek w Polsce i na terenie Unii Europejskiej.

Dzięki prezentacji w jednym miejscu oferty wielu firm działających w branży funeralnej oraz branżach pokrewnych portal pozwala odwiedzającym zorientować się w dostępnej ofercie usług i zapewnia skuteczny sposób dotarcia do potrzebnych informacji.

Działamy dwutorowo, gdyż służymy także firmom z branży pogrzebowej, informujemy o nowościach i imprezach branżowych, pomagamy w nawiązaniu współpracy między firmami, prezentujemy oferty i sylwetki firm.

Posiadamy także część poradnikową, informacyjną i społecznościową, w ramach których jest możliwość prezentacji oferty także o tematyce nie związanej bezpośrednio z pogrzebem ale jakże potrzebnej przy załatwianiu formalności lub zapewnieniu rodzinie warunków do życia, np. z zakresu ubezpieczeń lub prawa.

Portal posiada swoją wersję anglojęzyczną pod adresem eFuneral.eu, która promuje polskie firmy na rynku europejskim, prezentuje oferty firm zagranicznych i pozwala nawiązywać współpracę między firmami z Unii Europejskiej. Dostarcza ponadto konsumentom informacji o usługach firm pogrzebowych na terenie Unii Europejskiej.

Redakcja portalu jest organizacją niezależną i niezwiązaną z żadną z firm działających w branży pogrzebowej, przez co zapewnia obiektywizm w prezentacji oferty poszczególnych firm i pozwala rozwijać się całej branży funeralnej.

Zapraszamy do odwiedzin i współpracy,

Redakcja Funeralna

pogrzeb   zron   zakłady pogrzebowe   spadek
Srednia z ocen: 1.00, Liczba oddanych głosów: 1
 

Kategorie

Inne wpisy w: Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy


fundusze hedgingowe

Polrentier Sp. z o.o. to dynamiczna firma o dużych możliwościach rozwoju, specjalizująca się w sektorze usług finansowych oraz ubezpieczeniowych. Nasza firma bazuje na wieloletnich doświadczeniach i sukcesach na rynku usług finansowych założyciela... Dalej...

 
przejdznaswoje.pl - pomysł na interes

Portal przejdznaswoje.pl prezentuje wybrane z całego świata pomysły na biznes. W naszej bazie codziennie nowe inspiracje do prowadzenia działalności gospodarczej.
Codziennie na całym swiecie ktoś tworzy innmowacyjny pomysł na biznes.... Dalej...

 
Blog ZaradnyFinansowo.pl

ZaradnyFinansowo.pl to nowoczesny blog internetowy, który pisze Mateusz. Jest to osoba, która publikuje na jego łamach ciekawostki związane z finansami. Dodatkowo można tam znaleźć treści na temat tego, w jaki sposób rozpocząć oszczędzanie... Dalej...

 
Bezpieczne inwestycje

Zbiór artykułów i narzędzi związanych z analizą porfelową, dywersyfikacją ryzyka i bezpiecznym inwestowaniem. Strona prezentuje zarówno podejście teoretyczne (np. Markowitz czy Sharpe) jak i praktyczne (np. Elton i Grinold). Wiele artykułów na... Dalej...

 
Prognoza kursu funta

Coraz więcej ludzi szuka prognozy walutowej dla pary walutowej funt-złoty. W sieci jest o taką prognozę długoterminową bardzo trudno. Dlatego też założyliśmy stronę internetową, na której umieściliśmy: czynniki wpływające na kształtowanie się obu... Dalej...