Nowy.Marketing - Content Marketing

May 23, 2015 ID:47175
http://nowy.marketing

Content marketing to zdobywający uznanie sposób pozyskiwania nowych klientów, którzy coraz częściej oczekują rzetelnych i praktycznych informacji.

Content to treści merytoryczne, z których możemy zaczerpnąć konkretne informacje. Ich zaletą jest możliwość umieszczenia nie tylko na stronie firmowej, ale także na portalach branżowych, co daje dodatkowe możliwości promocji firmy lub marki i dotarcia do potencjalnych klientów.

Marketing treści to nie tylko wartościowy artykuł sponsorowany, to także filmy video, tutoriale czy podcasty. Agencja marketingowa Nowy.Marketing oferuje pełen marketing internetowy.

Specjaliści z poszczególnych dziedzin przygotują strategię SEO, opracują teksty tematyczne i specjalistyczne, infografiki, filmy, zajmą się pozycjonowaniem strony. Podjęte działania będą profesjonalne, kompleksowe i dostosowane do najnowszych trendów w marketingu internetowym.

Na marketingowym blogu można znaleźć informacje jakie działania i w jakiej formie powinny być podejmowane, by firma skutecznie funkcjonowała w Internecie i stale pozyskiwała klientów. Blog bardzo ułatwia podjęcie decyzji o planowanej strategii.

Usługi Agencji obejmują także tradycyjny public relations w prasie, telewizji czy radiu. Warto swój sukces powierzyć profesjonalistom.

content marketing   artykuł sponsorowany   marketing treści   artykuły sponsorowane
Srednia z ocen: 0.00, Liczba oddanych głosów: 0
 

Kategorie

Inne wpisy w: Marketing Reklama


LumaGadżety - materiały reklamowe dla firm

Firma LumaGadżety.pl działa na rynku od długiego czasu. Naszą podstawową działalnością jest obsługa reklamowa przedsiębiorstw. W ofercie firmy klienci odnajdą różnego typy gadżety reklamowe. Oferujemy także usługi poligraficzne. Mamy świetny park... Dalej...

 
Agencja filmowa i fotograficzna

Motion Studio to agencja filmowa i fotograficzna, która posiada ogromne doświadczenie w tworzeniu materiałów reklamowych. Oprócz tworzenia produkcji filmowej zajmujemy się także fotografią eventową,biznesową, produktową, które jest niezwykle... Dalej...

 
Reklamowscy

W naszej firmie łączymy pasję oraz pracę. Wykształcenie, doświadczenie i zamiłowanie do zawodu pozwala nam pewnie kreować Państwa nowe marki i przedsięwzięcia.

Indywidualne podejście do klienta buduje wzajemne zaufanie i... Dalej...

 
Wyklejanie aut Dawid Lesicki

Naszą ofertę stanowi profesjonalne wyklejanie samochodów na szeroka skalę. Zapewniamy kompleksową obsługę w profesjonalny sposób- od projektowania, przez wykonanie naklejek, aż po oklejenie samochodu. Gwarantujemy doskonałe efekty estetyczne,... Dalej...

 
CITYGREEN-TORBY BAWEŁNIANE

Jesteśmy firmą produkującą torby, opakowania z tkanin ekologicznych,
w naszej ofercie posiadamy:

-torby bawełniane wielokrotnego użytku,
-woreczki ,sakiewki , torebki w różnych rozmiarach
wykonane z tkanin... Dalej...