Kancelaria Adwokacka Szczecin Agata Klima-Nowak

Aug 31, 2013 ID:40875
http://akn.szczecin.pl

Kancelaria Adwokacka Agata Klima-Nowak znajduje się w Szczecinie. Została utworzona przez szczecińską adwokat Agatę Klimę-Nowak, aby mogła ona świadczyć usługi prawnicze wszystkim, którzy – choć nie są specjalistami – chcą lub muszą zajmować się regulacją prawną, policją i prokuraturą, sądami oraz organami administracji, w tym z urzędami finansowymi.
Zamiarem Kancelarii Adwokackiej jest właśnie niesienie pomocy takim osobom. Dlatego Kancelaria Adwokacka zapewnia pomoc prawną osobom fizycznym, całym rodzinom, indywidualnym biznesmenom, spółkom i innym podmiotom.
Chociaż Szczecin to rodzinne miasto mecenas Agaty Klimy-Nowak – tutaj skupia się jej życie zawodowe i prywatne – Kancelaria Adwokacka pomoc prawną świadczy w całym regionie zachodniopomorskim, a gdy zajdzie taka sytuacja – na terenie całego kraju.
Wszystkie zlecone sprawy Kancelaria Adwokacka podejmuje dokładnie i z oddaniem, wykorzystując nabytą wiedzę i umiejętności Agaty Klimy-Nowak, która jako adwokat zawsze szuka efektywnych rozwiązań, które dadzą kontrahentom Kancelarii Adwokackiej sukces, a także pewność.
Celem pani mecenas nie jest tylko „chodzenie do sądu”, lecz RZECZYWISTE ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW.
Osoby potrzebujące pomocy prawnej mogą nawiązać kontakt z Kancelarią Adwokacką oraz z prawnikiem zarówno osobiście w siedzibie Kancelarii przy ul. Tkackiej 55 w Szczecinie, jak i przez telefon (91 8315383 i 601 746019). Adwokat Agata Klima-Nowak zaprasza także do odwiedzania jej bloga „Prawo dla przedsiębiorczych”, którego gorąco poleca.

adwokat szczecin   kancelaria szczecin   kancelaria adwokacka szczecin   windykacja   alimenty
Srednia z ocen: 0.00, Liczba oddanych głosów: 0
 

Kategorie

Inne wpisy w: Prawo Społeczeństwo > Adwokaci


ROZWÓD Z NIĄ - ADWOKAT

Witaj! Masz jakiś problem z którym borykasz się już od jakiegoś czasu ? Szukasz doświadczonego specjalisty który pomoże Ci w sprawach prawniczych ?
Specjalizujemy się w sprawach związanych z rozwodami, podziałem majątku, kontaktu z dziećmi,... Dalej...

 
MAREK SŁOJEWSKI usługi adwokata

Kancelaria prawna Marka Słojewskiego zaistniała w 2004 roku i zajmuje się udostępnianiem rad prawnych zarówno osobom indywidualnym (fizycznym) jak i jednostkom. Adwokat Marek Słojewski specjalizuje się w szeroko pojmowanym prawie rodzinnym... Dalej...

 
adwokat niemcy

Kancelaria prawna Andreas Martin jest prowadzona przez prawnika niemieckiego - Rechtsanwalt Andreas Martin w Szczecinie.Ma również swoją siedzibę w Niemczech( w Berlinie i w oddalonym o 20 km od Szczecina Löcknitz). Andreas Martin jest wpisany... Dalej...

 
Porady prawne

Sporządzamy różne pisma procesowe i urzędowe w tym pozwy, podania, apelacje, zażalenia, skargi, sprzeciwy itp. Zajmujemy się również reprezentowaniem naszych klientów przed sądami i urzędami, oraz świadczymy wszelkie inne usługi prawnicze.
... Dalej...

 
Kancelaria Adwokacka Szczecin - Dochodzenie roszczeń ubezpieczeniowych

Specjalnością Kancelarii adwokata Zbigniewa Marka Wierzbińskiego jest świadczenie informacji oraz udzielanie pomocy prawnej z zakresu wypłat odszkodowań. Na naszej stronie znajdą Państwo porady odnośnie dochodzenia swoich praw u... Dalej...