Format - program pit 2018

Sep 19, 2017 ID:51560
https://www.pit-format.pl

Program pit 2018 Format to nasz sprzymierzeniec gdy rozliczamy podatek dochodowy. Jest tak łatwy w obsłudze, że nie musimy czytać instrukcji, lecz od razu przejść do wypełniania deklaracji podatkowych pit 2018 /pit 2019. Ma pomocny kreator, który prowadzi użytkownika przez cały proces rozliczenia i pozwala przejść do dowolnego miejsca deklaracji, by coś sprawdzać lub zmienić.

Program PIT Format posiada komplet deklaracji podatkowych (w tym najczęściej wypełniany pit 37), załączniki oraz formularze dzięki czemu każdy może rozliczyć prawidłowo podatek, niezależnie od tego z jakich źródeł miał dochody i jakich ulg korzystał. Umożliwia również rozliczyć pity 2018 /pity 2019 online.

Po wypełnieniu nasze zeznania podatkowe nie musimy drukować i osobiście składać w urzędzie – program pit 2019 pomoże przesłać je elektronicznie w formie e-deklaracji do urzędu skarbowego. Całe rozliczenie zajmie nam zaledwie kilka minut. Program pit 2018 jest bezpłatny, tak więc nasz pit 37, pit 28 jak również inne pity 2018 /pity 2019 wypełnimy zupełnie za darmo. Wystarczy pobrać program i zainstalować go na naszym komputerze bądź bezpośrednio obsługiwać przez Internet wypełniając pit online, co staje się coraz bardziej komfortowym i popularniejszym rozwiązaniem. PIT Format to bezpieczna opcja posiadająca rekomendacje Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

Z bardziej rozbudowanej wersji tego programu do pit 2018 korzystają firmy oraz biura rachunkowe przygotowujące pity dla pracowników i klientów.

program pit 2018   pit 37   pit 2018   pity 2019
Srednia z ocen: 5.00, Liczba oddanych głosów: 2
 

Kategorie

Inne wpisy w: Komputery > Oprogramowanie


partner Lenovo

Partner IBM oraz partner Lenovo.
Jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym partnerem IBM nagrodzonym w 2011
roku za "Największą sprzedaż IBM Run Rate" w Polsce. Posiadamy bardzo
bogate (liczące ponad 8 tysięcy produktów) portfolio... Dalej...

 
Dedykowane aplikacje internetowe

Dedykowane aplikacje internetowe to programy działające po stronie przeglądarki, które w znacznym stopniu potrafią usprawnić działanie każdego przedsiębiorstwa. Nasza firma Subeli specjalizuje się we wdrażaniu tego typu rozwiązań programowych do... Dalej...

 
STEROWNIKI24.PL

Baza sterowników do urządzeń peryferyjnych dla komputerów PC. Sterowniki dla nowego i starszego sprzętu PC posegregowane kategoriami dla łatwiejszego i szybszego wyszukiwania. Dodatkowo na stronie znaleźc można najświeższe wiadomości ze świata IT.... Dalej...

 
Pełna księgowość

Sprzedaż i wdrożenia oprogramowania dla księgowości. Wf-FaKir to program do prowadzenia pełnej księgowości. Polecany jest dla firm i biur rachunkowych.

Pełna księgowość - Doradzamy przy wyborze odpowiedniej wersji oprogramowania,... Dalej...

 
LeanSoft- programy dla binzesu

Firma Lean-Soft oferuje oprogramowanie do zarządzania małą lub średnią firmą, które bazuje na filozofii LEAN (szczupłej organizacji). W ofercie znajdują się programy do zarządzania firmą produkcyjną, usługową lub handlową. Ponadto oferujemy usługi... Dalej...