Cyklinowanie Legnica - ZHU Paweł Domagała

Dec 4, 2014 ID:46140
http://www.cyklinowanielegnica.pl

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją Zakładu Handlowo-Usługowego Paweł Domagała, który zajmuje się między innymi układaniem podłóg oraz ich cyklinowaniem. ZHU Paweł Domagała oferuje profesjonalne cyklinowanie metodą bezpyłową. Oprócz cyklinowania oferta firmy obejmuje także renowację schodów, układanie parkietów i inne pokrewne prace. Usługi realizowane są w takich miastach jak Legnica, Lubin, Złotoryja oraz Jawor. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy ZHU Paweł Domagała i kontaktu.

cyklinowanie   Legnica   podłogi   parkiety   Lubin
Srednia z ocen: 0.00, Liczba oddanych głosów: 0
 

Kategorie

Inne wpisy w: Budownictwo > Remonty mieszkań


Gontar - remonty mieszkań

Gontar - łódzka firma remontowa oferuje wykonanie kompleksowych remontów mieszkań na terenie Łodzi, oraz województwa łódzkiego.
Doświadczenie i dokładność to dewiza firmy Gontar, która od wielu lat wykonuje wszelkie prace... Dalej...

 
Bio-Eko-Tech

Bio-Eko-Tech jest działalnością budowlaną Zbigniewa Szymańskiego, która oferuje głównie wykonywaniem czynności remontowych pomieszczeń z pełnego zakresu. Naszą priorytetową dziedziną działań jest udzielanie remontów jednak skupiamy się także na... Dalej...

 
Remont Poznan

Nasza firma budowlana realizuje zlecenia wewnątrz miasta Poznań i w jego okolicach. Remonty Poznań to placówka z ponad 9-letnim stażem w branży budowlanej. Do usług firmy należą wszystkie prace powiązane oraz wykończeniem wnętrz. Największymi... Dalej...

 
czyszczenie dywanow i tapicerki katowice zabrze bytom

Masz już dość swojego brudnego dywanu, plam po kawie, herbacie, sokach?

Denerwuje Cię nieprzyjemny zapach?

Twój dywan szybko się brudzi przez codzienne użytkowanie, zabawy dzieci, zwierząt?

Chcesz go... Dalej...

 
Remont mieszkania Białystok

Służę fachową radą i kreatywnym pomysłem. Dysponuję wysokiej jakości sprzętem umożliwiającym najwyższą jakość wykonywanych usług.

Moje atuty:
-punktualność
-terminowość wykonywanych usług
-rzetelność... Dalej...