Carol models - agencja modelek, Poznań Warszawa

Sep 21, 2009 ID:20760
http://www.carolmodels.com

Carol Models toagencja modelek reprezentująca najlepsze modelki oraz modeli. Oferujemy także profesjonalne sesje zdjęciowe oraz przygotowanie do nich. Współpracujemy z wieloma domami mody oraz agencjami modelek w całej europie. Działamy w największych polskich miastach - w tym Poznań oraz Warszawa. serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową!

modelki   agencja modelek   sesje zdjęciowe   agencja modelek warszawa   warszawa
Srednia z ocen: 1.00, Liczba oddanych głosów: 1
 

Kategorie

Inne wpisy w: Firmy wg branż > Agencje modelek i hostess


Agencja modelek i hostess w Warszawie

Agencja modelek i hostess Happy Life Management zaprasza do pracy ciekawe i otwarte osoby. Zapewniamy profesjonalne sesje zdjęciowe (w różnych odsłonach:strój dzienny, elegancki, sukienka, strój kąpielowy) w naszym studiu fotograficznym.... Dalej...

 
Beauty-Box

Agata Świecka - jestem założycielką agencji, a z zawodu wizażystką i psychologiem. W branży mody pracuję od 15 lat głównie jako wizażystka. Współpracuję z prasą, fotografami i agencjami reklamowymi.

Agencja Beauty-Box, zajmuje się... Dalej...

 
Avangarde - Imprezy firmowe to nasza pasja

Avangarde Group zajmuje się kompleksową organizacją imprez integracyjnych, bankietów, imprez plenerowych na terenie całego kraju oraz wyjazdów incentive zarówno letnich, jak i zimowych. Oferuje również swoje usługi w zakresie obsługi targów,... Dalej...

 
Wynajem Hostess

Potrzebujesz hostess, hostów czy modeli lub modelek? Wynajem Hostess Polska oferuje między innymi:

1. Wynajem hostess - Warszawa, Trójmiasto, Poznań
2. Wynajem modelek - Kraków, Gdynia, Szczecin (i okoliczne)
3.... Dalej...

 
Hostessy

Nasza firma zatrudnia najlepsze hostessy w Warszawie dlatego zachęcamy do współpracy. Piękne kobiety i mężczyźni mogą zaprezentować Twoją kolekcję na prywatnych pokazach mody.

Współpracujemy z programami telewizyjnymi i agencjami... Dalej...