Zakład Sztukatorski

Jun 3, 2014 ID:44769
http://sztukaterie.com

Polecamy swoje usługi w zakresie luksusowego wykończenia domów i rezydencji. Dzięki nam każdy dom może stać się luksusową rezydencją. Wykonujemy wszystkie prace związane ze sztukaterią tj. kolumny, łuki, gzymsy, listwy dekoracyjne, rozety, pilastry, suproporty, stiuki, malowanie artystyczne, obrazy olejne itd. wewnątrz budynków jak i na elewacjach zewnętrznych. Wykonujemy rówież prace towarzyszące sztukaterii jak tynki, sztablature, sufity podzwieszane w systemie Rabitz i z płyt G-K oraz kominki. Wykonujemy prace pod projekt oraz służymy radą w aranżacji wnętrz. Wykonujemy profile ciągnione i modele oraz montujemy gotowe elementy współpracujących z nami producentów sztukaterii.

sztukaterie   sztukatorstwo   sztukator   wystrój wnętrz   gzymsy   rozety   pilastry
Srednia z ocen: 0.00, Liczba oddanych głosów: 0
 

Kategorie

Inne wpisy w: Budownictwo


Archiweb.pl

Archiweb.pl to nowoczesny katalog zarówno firm architektonicznych jak i z branży dekoracyjnej oraz budowlanej. Nasz katalog zrzesza tylko najlepsze i sprawdzone firmy, które są działają uczciwie i rzetelnie w branży.
Katalog firm to nie... Dalej...

 
Projektowanie schodów

Centrum projektowania schodów. Współpraca ze stolarniami z całej Polski. Projektujemy:

 • schody policzkowe
 • schody gięte
 • schody na konstrukcji metalowej
 • schody bolzen
 • schody kacze
 • obłożenie... Dalej...

   
  MJT JANIAK MAREK drabiny

  Nawiązanie precyzyjnej współpracy z warszawskim dystrybutorem rusztowań czy innych konstrukcji oraz urządzeń użytecznych czy prawnie żądanych w trakcie uzyskiwania prac na wysokościach na zewnątrz czy we wnętrzach każdego rodzaju budynków zapewnia... Dalej...

   
  Geomata AB - Zbrojona, geokrata, geosyntetyki - stabilizacja gruntu

  AB Eksport - Import - geokrata, geosyntetyki, geomata zbrojona. Producent Geokraty komórkowej służącej do umacniania skarp i stabilizacji podłoża.
  Geokrata zbrojona należy do grupy geosyntetyków wykonana z zespołu taśm perforowanych lub nie... Dalej...

   
  schody

  Poszukujesz firmy, jaka wykona dla Ciebie wymarzone meble? A może chciałbyś wybudować sobie dom z drewna? Zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy Dach-Mir z siedzibą w miejscowości Kaszuba. Nie straszne są dla nas konstrukcje dachowe czy... Dalej...