VReye , VR wawer

Aug 8, 2019 ID:53574
http://vreye.pl

Przygoda VR najwyższych lotów. Znajdziesz u nas 3 duże stanowiska gotowe do sesji VR w trybie multiplayer z przyjaciółmi.
Zdecydowanie stawiamy na jakość… Mega mocne gamingowe pecety i gogle wirtualnej rzeczywistości HTC VIVE czekają na Ciebie na Patriotów 307.
Dla naszych gości przygotowaliśmy zbiór ponad 80 gier i doświadczeń VR. Każdy niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie zgodnie ze swoimi upodobaniami.
Dla najmłodszych rozwijające i uczące doświadczenia, ponadto edukacyjne gry poszerzające granice wyobraźni. Rozwój, edukacja, kreatywność. Dla miłośników podróży, przyrody - zwiedzanie świata, oceanów jak i całego kosmosu. Dla lubiących rywalizację i sport - gry w trybie multiplayer, a dla żądnych emocji - doświadczenia szybkościowe i wysokościowe oraz gry mrożące krew w żyłach. Nie zapomnieliśmy też o miłośnikach strzelanek, walka i przetrwanie w wielu odsłonach. Jednym słowem zadbaliśmy o wszystkich.
Klimatyczny lokal, miejsce spotkań ze znajomymi i nie tylko. Chcemy żeby nasi goście poczuli się wyjątkowo. Oprócz niezwykłej przygody z wirtualną rzeczywistością możecie rozkoszować się przygotowywanym na miejscu sushi w świetnej cenie. Uznane przez wielu, najlepiej sprawdźcie sami… zdecydowanie JAKOŚĆ.
Dzięki doskonałej lokalizacji trafisz do nas bezbłędnie. Jesteśmy vis a vis stacji kolejowej Warszawa-Międzylesie. Naprawdę łatwy dojazd SKM. Na górnym poziomie zajmujemy ponad 200m2, przy imprezach zamkniętych czy rezerwacji salonu VR jesteśmy do dyspozycji na wyłączność.
Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i gotowi do podjęcia współpracy. VReye - Salon VR Warszawa ZAPRASZA!
Do Waszej Dyspozycji:
Wszystkie Najlepsze Gry na VIVE
Ponad 80 Gier i Doświadczeń
11 Gier w Trybie Multiplayer
Największe Stanowiska VR - 3,5m x 3,5m
Monitory Podglądowe na Każdym Stanowisku
Intuicyjna Wizualizacja Oferty Gier z Linkami QR
Konkretna Pomoc Załogi VR
Mega Mocny Sprzęt Gamingowy
Kreacja Interaktywna VR
Podróże REAL/SCI-FI VR
VR Movies
Bar SUSHI

vr vreye warszawa wawer rozrywka centrum rozrywki
Srednia z ocen: 0.00, Liczba oddanych głosów: 0
 

Kategorie

Inne wpisy w: Hobby Rozrywka


Hotphoto Piekno kobiecego ciała

Ciekawe zdjęcia pieknych nagich kobiet, wszystkie zciągniete z internetu. Zapraszam do przeglądania i oceniania. Co tydzień nowe, coraz atrakcyjnejsze i jeszcze bardzie nagie i napalone.
Ciekawe zdjęcia pieknych nagich kobiet, wszystkie... Dalej...

 
GRILL U EWY przyjęcia okolicznościowe

Wybierasz się w okolice Opola bądź Raciborza? Koniecznie musisz odwiedzić zajazd „Grill u Ewy”, pomiędzy tymi miastami, przy drodze krajowej nr 45. Obiekt ten znany jest w całym regionie ze swojej rewelacyjnej kuchni, oferującej... Dalej...

 
Wplyw imion dat i nazwisk na zycie

Strona poswiecona numerologii i jej wykorzystaniu w codziennosci. Na tym portalu mozna bezplatnie obliczyc swoja indywidualna wibracje urodzenia i przeczytac co ona oznacza. Karma, analiza podpisu, profesjonalne portrety numerologiczne,... Dalej...

 
Centrum Dragon Ball'a

Centrum Dragon Ball da Ci to czego oczekujesz od porządnej strony o Dragon Ball'u! Wszystko o postaciach, download, artykuły i wiele innych. Serdecznie zapraszamy!! Dalej...

 
Survival – Szkoła Przetrwania

Survival to sztuka przetrwania w bardzo trudnych warunkach. Na moim blogu znajdziesz bardzo ciekawe informacje, poradniki na temat survivalu. Survival to nie tylko schronienie, strumyk i spędzanie wolnego czasu, ale też walka o przetrwanie i duża... Dalej...