vet-animal.pl

Mar 30, 2018 ID:52305
http://www.vet-animal.pl

Pod szyldem firmy Vet Animal zostało stworzone Centrum Zdrowia Gołębi. Z usług i produktów centrum skorzystać mogą wszyscy, którzy lubią gołębie, hodują je lub są w jakikolwiek inny sposób z nimi związani. Na miejscu znaleźć można m.in. prężnie działającą hurtownię, w której poza wieloma produktami dla zwierząt dostępne są witaminy i produkty lecznicze dla gołębi. Korzystanie z tych środków gwarantuje hodowanym ptakom zdrowie i doskonałą kondycję, co odbija się na ich wyglądzie, charakterze i zachowaniu.

sprzęt weterynaryjny   produkty na pszczół   produkty dla gołębi
Srednia z ocen: 0.00, Liczba oddanych głosów: 0
 

Kategorie

Inne wpisy w: Rośliny Zwierzęta > Hodowla Gołębi Pocztowych


Karmy i pasze dla gołębi Gold Wings | FH Bogdan Chmiel

Firma powstała w 1995r. Od początku działalności zajmujemy się importem nasion potrzebnych do produkcji mieszanek dla gołębi oraz ptaków ozdobnych.
W swojej ofercie posiadamy między innymi ziarna: kardi, dari, słonecznik, fasola mungo,... Dalej...

 
vet-animal.pl

Pod szyldem firmy Vet Animal zostało stworzone Centrum Zdrowia Gołębi. Z usług i produktów centrum skorzystać mogą wszyscy, którzy lubią gołębie, hodują je lub są w jakikolwiek inny sposób z nimi związani. Na miejscu znaleźć można m.in. prężnie... Dalej...

 
gołębie wystawowe

Hodowla gołębi niemieckich wystawowych. Wieloktornie nagradzana hodowla na wystawach. Wyselekcjionowane osobniki i gwarancja jakości. Idealnie gołębie na wystawę. Zapraszam do oglądania.
Szczegóły kontaktu na mojej stornie www znajdziecie... Dalej...