Uprawnienia windy

Apr 19, 2012 ID:33544
http://gdbhp.pl

Każdy manager firmy zdaje na pewno wie, że respektowanie norm bezpieczeństwa i higieny w trakcie pracy jest bardzo ważne. Zastanawiałeś się czy firma, w której pracujesz jest przygotowana pod tym względem? Jeśli nie, sprawdź ofertę GD PARTNERS S.C., wśród naszej oferty znaleźć można: wysokiej klasy szkolenia z zakresu BHP, które zapewnią pracownikom bezpieczeństwo podczas pracy. Skorzystaj z nich.

Przedstawiana w tym miejscu firma oferuje usługi jak szkolenia i kursy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochrony przeciwpożarowej na terenie miast południowej Polski. Nasi inspektorzy otrzymali całkowite przygotowanie, dlatego nasze szkolenia są na tak wysokim poziomie.

W ofercie firmy mamy m.in: zewnętrzne usługi bezpieczeństwa i higieny pracy i ochrona przeciw pożarowa, kursy na wózki jezdniowe - widłowe, szkolenia bezpieczeństwa i higieny pracy, doszkalania metodyki prowadzenia instruktażu stanowiskowego, dokonanie oceny ryzyka zawodowego, zabezpieczenie przeciw pożarowe, czy szkolenia w zakresie pierwszej pomocy przedlekarskiej.

Prace w zakresie nadzoru BHP świadczone są przez ekspertów w swojej branży o adekwatnym wykształceniu oraz o doskonałej praktyce w przedsiębiorstwach i różnym profilu działalności. Jeśli zatem nie posiadasz w swoim zakładzie pracy, pracownika odpowiedzialnego za bezpieczeństwa i higieny pracy zostaw te czynności nam. Outsourcingowe usługi w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy zapewnia ograniczenie nakładów finansowych zatrudnienia oraz zdobycie wysokowykwalifikowanego. Do zadań fachowca od BHP zalicza się np. omówienie oceny ryzyka zawodowego, tworzenie rejestrów wypadków w pracy, kontrolowanie sytuacji bhp w przedsiębiorstwie, reprezentacja klienta w czasie kontroli organów nadzoru nad warunkami pracy. Te to nasze priorytety, lecz świadczymy również inne usługi - dostosowane do zapotrzebowania klientów.

Do naszych mocnych stron należy: grono wykwalifikowanych ekspertów do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy, europejskie standardy wykonywania zadań przez naszych specjalistów za sprawą znajomości systemów jakości ISO, troska o odpowiednie warunki pracy naszych klientów, rzetelność realizowanych przez firmę gdbhp.pl usług.

Jeśli Twoja firma szuka fachowej opieki BHP, serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną gdbhp.pl, tam będziesz mieć okazję poznać informacje, tak, aby zakup oferowanych przez nas usług był dopasowany do profilu działalności Twojej firmy.

szkolenia bhp   szkolenia wózki   pierwsza pomoc   wózki widłowe kurs
Srednia z ocen: 5.00, Liczba oddanych głosów: 2
 

Kategorie

Inne wpisy w: Edukacja Nauka > Szkolenia


Project management Szkolenia outdoor Zarządzanie projektami - Invictus

Nasza firma powstała w Lublinie w 1998 roku. Przez lata Naszej działalności zdobyliśmy ogromne doswiadczenie. Oferujemy szkolenia biznesowe zamknięte oraz metodą terenowych gier edukacyjnych.
Do każdych szkoleń podchodzimy indywidualnie,... Dalej...

 
Szkoła snowboardowa

Nasza szkoła snowboardowa organizuje wyjazdy na snowboard i narty, w ofercie mamy też białe i zielone szkoły. Sport jest naszą pasją i uważamy, że to świetny sposób na zabawę, rozrywkę oraz zachowanie kondycji fizycznej. Prowadzimy szkolenia dla... Dalej...

 
Neurogra.pl - treningi mózgu

W serwisie Neurogra.pl znajdziesz gry online, dzięki którym następuje poprawa pamięci, a także treningi poprawiające koncentracje i inne ćwiczenia dla mózgu. Chcesz wiedzieć jak szybko się uczyć i jak szybko poprawić pamięć, spróbuj treningów na... Dalej...

 
Sala konferencyjna Kraków

Szukacie Państwo sali konferencyjnej w Krakowie? Zapraszamy do naszej Barki Stefan Batory. Do Państwa dyspozycji oddajemy bogate wyposażenie multimedialne. Każde pomieszczenie na pokładzie Stefan Batory posiada sprzęt wideo oraz pełne... Dalej...

 
MobileSmart - mobile marketing, systemy zwiększające sprzedaż, sms marketing, wspomaganie sprzedaży,

Reklama w kieszeni twojego klienta. Wdrażamy systemy do mobile marketingu. Pierwsze w Polsce sms-owe systemy wspomagające sprzedaż dla małych i średnich przedsiębiorstw. wykorzystaj marketingową moc telefonu komórkowego swojego klienta. Dalej...