SAP dla farmacji

Feb 5, 2010 ID:22975
http://www.si-consulting.pl/

SI-Consulting SA jest firmą konsultingową działającą jako partner SAP Polska. Specjalnością SI-Consulting są zaawansowane wdrożenia SAP ERP i CRM. Posiadamy doświadczony zespół programistów ABAP. W skład zespołu SI-Consulting wchodzą konsultanci wszystkich specjalności i modułów SAP, m.in.: FI, CO, SD, MM, PP, QM, PM, BW, CRM i ABAP. SI-Consulting jest także partnerem Microsoft, IBM oraz Business Objects. W ofercie posiadamy unikalne rozwiązania dotyczące obiegu dokumentów i workflow oraz system skanowania faktur połączony z OCR. Posiadamy doświadczenia we wdrażaniu konsolidacji prawnej w SAP. Możemy pochwalić się licznymi projektami integracji systemów z SAP w oparciu o różne narzędzia i technologie - np.XI, netweaver, RFC, EDI, IDOC. Od wielu lat nasi konsultanci SAP specjalizują sie we wdrożeniach SAP dla farmacji. Poparciem tego są zrealizowane z sukcesem projekty.

wdrożenia SAP farmacja   programowanie ABAP
Srednia z ocen: 0.00, Liczba oddanych głosów: 0
 

Kategorie

Inne wpisy w: Komputery > Programowanie


Clojure

Clojure to współbieżny język programowania na platformę Java Virtual Machine. Łączy cechu Lispu, Erlanga i języków skryptowych z solidnością i dostępnością platformy JVM.

Clojure.pl to hobbistyczna strona o tym języku, zawierająca... Dalej...

 
www.hacking.xxm.pl

Serwis poświęcony hackingowi i crackerstwu! Forum, artykuły, download! Zapraszam! Dalej...

 
Oprogramowanie dla biur rachunkowych

Sprzedaż i wdrożenia oprogramowania wspomagającego pracę w biurach rachunkowych. W naszej ofercie znajdują się programy księgowe, kadrowo płacowe, do ewidencji środków trwałych.

Oprogramowanie dla biur rachunkowych - Doradzamy przy... Dalej...

 
Cysiaczek's devblog

Devblog cysiaczka - programisty php. Zawiera informacje na temat wzorców projektowych, obiektów i narzędzi używanych przy programowaniu aplikacji www. Na blogu znajdziesz przykładowe aplikacje napisane w sposób obiektowy, testy bibliotek, i... Dalej...

 
Klawka.pl - wortal komputerowy

Klawka.pl - Wortal komputerowy zawierający wiele ciekawych materiałów zarówno dla laików jak i profesjonalnych informatyków. Posiada wiele starannie opracowanych artykułów z takich dziedzin jak programowanie, grafika czy hacking, kursów i... Dalej...