Rekordtaxi.pl - najtańsza taksówka w radomiu

Jun 29, 2017 ID:51060
http://rekordtaxi.pl

Szukasz niezawodnej firmy transportowej, która zapewni Ci usługi z zakresu najtańszej taksówki w Radomiu i okolicy? Serdecznie zapraszamy Cię do bliższego zapoznania się z bogatym wachlarzem oferty profesjonalnej korporacji taksówkarskiej Rekord Taxi, jaka prosperuje od kwietnia 2014. Początkowo funkcjonowaliśmy jako Stowarzyszenie zrzeszające piętnastu kierowców, teraz działamy jako niezawodna firma z ponad czterdziestoma doświadczonymi taksówkarzami, stale realizującymi kursy dla naszych Klientów. Zapewniamy dogodne stawki oraz szybkość i precyzję wykonania naszych zleceń. Po więcej informacji na nasz temat zapraszamy serdecznie na stronę internetową naszej firmy.

radom taxi   taxi radom   najtańsze taxi radom   taksówki radom
Srednia z ocen: 0.00, Liczba oddanych głosów: 0
 

Kategorie

Inne wpisy w: Motoryzacja > Wynajem samochodów


Taksometr Taksi Kraków: koszt taksówki

Sprawdź ile wyniesie Cię przejazd taksówką na terenie Krakowa. Licznik taxi. Nie daj się oszukać, sprawdź wcześniej koszt przejazdu i najszybszą trasę przejazdu.
Aplikacja służy do wyznaczania najlepszej trasy przejazdu z pkt. A do pkt. B,... Dalej...

 
Samochody do ślubu

Potrzebujesz luksusowy samochód do ślubu? A może potrzebne jest Ci zabytkowe auto do sesji fotograficznej? To miejsce jest idealne dla Ciebie. Oferujemy samochody do ślubu, wynajem limuzyn, minivanów oraz wyjątkowych samochodów zabytkowych.... Dalej...

 
Taxi Katowice

Luksusowe taxi osobowe po mieście Katowice i na trasach międzymiastowych zapraszamy do skorzystania z naszych usług polecamy się również na śluby , wesela, randki, nocne wypady i inne okazje .
Posiadamy klimatyzowane i komfortowe samochody... Dalej...

 
AUTO GIANT - wypożyczalnia samochodów

Auta podstawiamy gratis na lotnisko rebiechowo, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto.
Ceny od 60zł doba.
Posiadamy samochody osobowe i dostawcze.
604-666-048
058-520-47-27
Posiadamy nowe samochody.
Zadzwon a... Dalej...

 
Przewóz Osób Kraków - Konkurencja TAXI, Krakow Airport Shuttle

Dlaczego Przewóz Osób a nie TAXI? Odpowiedź jest prosta jest dużo, dużo taniej. Np kurs z Wieliczki na lotnisko w Balicach - około 80zł!!! Z nami płacisz za przejechane kilometry,a nie za stanie w korkach! Krakow Airport Shuttle

... Dalej...