PROFI - trawa syntetyczna

May 25, 2008 ID:7802
http://www.profi.wroclaw.pl/

Jesteśmy profesjonalnym wykonawcą syntetycznych nawierzchni sportowych, zarówno ze sztucznej trawy jak i z poliuretanu.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu od wielu lat jesteśmy liderem na rynku kompleksowego wykonawstwa obiektów sportowych. Nowoczesne technologie, rozwiązania, terminy realizacji, wysoka jakość prac, wreszcie konkurencyjne ceny - to nasza wizytówka i źródło sukcesu. A zadowolony klient to najlepsza rekomendacja firmy..

Podstawą są dla nas najwyższej jakości produkty, solidność oraz umiejętność elastycznego dostosowania się do oczekiwań klienta. Nasze produkty posiadają wymagane atesty i aprobaty.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem jednego z czołowych producentów sztucznej trawy, dysponujemy fachową i miłą obsługą a na wszystkie realizacje dajemy długoletnie gwarancje..

Stale dążymy do podnoszenia poziomu zadowolenia naszych klientów zarówno w zakresie optymalizacji oferty, jak i świadczonych przez nas usług.

Oferta naszej firmy skierowana jest do wszystkich, którym bliski jest duch sportu, do samorządów lokalnych, właścicieli i zarządów klubów oraz obiektów sportowych, właścicieli i administratorów szkół, a także do inwestorów prywatnych.

Sztuczna trawa - doskonale nadaje się na boiska wielofunkcyjne, na boiska do piłki nożnej, siatkówki, tenisa, piłki ręcznej, hokeja, nadaje się do obiektów wewnątrz jaki na zewnątrz obiektów, świetnie amortyzuje przy upadkach i jest łatwa w konserwacji, wypełniana piaskiem kwarcowym i granulatem gumowym.

Nawierzchnia poliuretanowa - nadaje się zarówno do obiektów na zewnątrz jak i wewnątrz obiektów, jest łatwa w konserwacji i utrzymaniu czystości, bezpieczna i komfortowa.

trawa   boisko   boiska   syntetyczna   profi   pe-ba   artificial   grass   stadion   stadiony   koszykówka   siatkówka   golf   tenis   soccer   volleyball   badmington   piłka   nożna   budowa   zielony   mandziejewicz   hokej   trwała   uefa   fifa   turcja   liga   sport   oferta   plac   zabaw   bramka   fibrylowa
Srednia z ocen: 1.00, Liczba oddanych głosów: 1
 

Kategorie

Recenzje / Komentarze
Ilość recenzji: 1 - Średnia: 5.00
  1. ocena strony

    21-Jun-2009

    znają się na rzeczy!

Inne wpisy w: Budownictwo


BOI - rozminowanie, prace saperskie

Rozminowanie - oczyszczanie terenu z niewypałów oraz przygotowanie i prowadzenie inwestycji budowlanych oraz prace podwodne.
Oferujemy usługi rozminowania terenów (oczyszczanie z przedmiotów wybuchowych), nadzory saperskie i prace... Dalej...

 
Montaż dachów

Firma Dach-Met Olejnik działa już od 2002 roku. Oferujem obróbki blacharskie, montaż dachów, krycie dachów. Posiada produkty dla klientów szukających czegoś bardzo indywidualnego i nietuzinkowego. Firma Dach-Met Olejnik ciągle się rozwija, a... Dalej...

 
Kierownik budowy , nadzór budowlany, doradztwo - kierownikbudowy-poznan.pl

Mamy szerokie doświadczenie w wykonawstwie i projektowaniu wszelkiego rodzaju obiektów budowlanych. Zajmujemy się również inwentaryzacją budowlaną, przygotowaniem projektów inwestorskich, przedmiarami obiektów oraz obmiarami po wykonanej pracy. W... Dalej...

 
Marcus- cement

Z radością przedstawiamy Państwu ofertę materiałów budowlanych, których sprzedaż prowadzi firma Marcus z Chabielic, nieopodal Bełchatowa. W ofercie tej firmy odnajdą Państwo wysokiej jakości cement, cegły, papy, lepik, pokrycia dachowe: blacho... Dalej...

 
SOLFENCE OGRODZENIA SYSTEMOWE I BUDOWLANE

OGRODZENIA PANELOWE - OGRODZENIA SYSTEMOWE - sprzedaż, montaż, dostawa. Kompleksowa obsługa w zakresie dostawy i montażu ogrodzeń na terenie całej Polski. Zapewniamy niskie ceny, wysoką jakość produktów oraz gwarancję na wykonane prace... Dalej...