Polylux Print, Nadruki CMYK, Pantone

Feb 24, 2012 ID:32557
http://www.polyluxprint.com

Idea Polylux – to możliwość nanoszenia pełno barwnych nadruków na produktach wykonanych z metali i tworzyw sztucznych takich jak kubki termiczne, bidony, termosy. Możliwe jest również zdobienie produktów ceramicznych i szklanych.
Polylux daje dużo większe możliwości zdobienia, to możliwość uzyskania żywych świetlistych kolorów które w tradycyjnej technice zdobienia były nie możliwe do osiągnięcia.
Nadruki na produktach metalowych mogą być wykonane na metalu surowym lub lakierowanym których wytrzymałość termiczna jest w zakresie 120-180C. Polylux jest w szczególności polecane na stal szlachetną oraz powlekane aluminium. Nadruki na metalu są odporne na mysie w zmywarkach przemysłowych z ograniczeniem cykli do 250. Zmywarki w gospodarstwach domowych mają inną specyfikację procesu mycia a środki myjące które są stosowane są dużo bardziej agresywne co może wpływać niekorzystnie na trwałość nadruku. Zalecamy mycie ręczne.
Nadruki na produktach z tworzyw sztucznych. Z racji odmiennej charakterystyki powierzchniowej tworzyw sztucznych w stosunku do metalu, nadruki te mogą być mniej trwałe. Przez cały czas prowadzimy testy z różnymi aktywatorami powierzchni, lakierami oraz wprowadzamy zmiany do procesu produkcji aby móc zagwarantować jeszcze leprze właściwości oferowanych zdobień. Przed przyjęciem zlecenia do realizacji wymagamy jednak przeprowadzenia próby technologicznej.

Polylux   polylux print   polyluxprint   nadruki   kubki termiczne   ceramika   metal   szkło  
Srednia z ocen: 0.00, Liczba oddanych głosów: 0
 

Kategorie

Inne wpisy w: Firmy wg branż > Drukarnie


Sai s.c. - etykiety, czytniki, drukarki

Jesteśmy producentem etykiet samoprzylepnych na roli. W swojej ofercie posiadamy również szeroki wybór czytników kodu kreskowego oraz drukarek etykiet (termicznych i termotransferowych). Zajmujemy się również projektowaniem informatycznych... Dalej...

 
TOMEX Druk na tkaninach

TOMEX to jedna z najlepszych pracowni sitodruku w Bielsko Białej, która działa nieprzerwanie od 1992 roku i w tym czasie pozyskała rozległe grono usatysfakcjonowanych ze współpracy odbiorców. Wśród klientów Pracowni znalazły się uznane firmy,... Dalej...

 
drukarnia wielkoformatowa poznań, banery, plakaty, grafika na pojazdach

MAXXL jest dynamicznie rozwijająca się drukarnią wielkoformatową .
Firma specjalizuje się w druku cyfrowym na ploterach o szerokości zadruku do 230 cm w rozdzielczości 440 dpi
oraz w szerokości do 180 cm w rozdzielczości do 1440... Dalej...

 
ProFoil

FOLIE I MASZYNY DO HOT STAMPINGU.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości folie do druku:
- na zwykłym papierze, kartonie,
- na trudnych do druku powierzchniach,
- na papierach lakierowanych,... Dalej...

 
usługi poligraficzne

Oferujemy usługi poligraficzne - od projektu do druku.
Zajmujemy się drukiem offsetowym i fleksograficznym.
Wykonujemy foldery, ulotki, wizytówki, teczki,
segregatory. Jesteśmy fachowcami i staramy się swoją pracę... Dalej...