Polmet - wyroby stalowe

Dec 21, 2016 ID:50126
http://polmet.gda.pl

Zastosowanie stali. Stal to Fe z dodatkiem węgla w stosunku od bliskiego zera procent, w ilościach niemal praktycznie żadnych, do bliżej 2%. Zawartość węgla ma wielki znaczenie na charakterystykę wyprodukowanego stopu.

Wyróżnia się dwie największe rodziny stopów żelaza: stale stopowe i stale węglowe. Określenie stopowa odnosi się do pierwiastków, innych niż C, dodawanych do Fe, zgodnie z minimalnym zmiennym stężeniem dla wszystkich. To znaczy: 0,50% silikonu, 0,08% Mo, 10,5% Cr. Skutkiem tego połączenie 17% chromu i 8% Ni używany jest do produkcji stopów żelaza nierdzewnych. Z tego właśnie powodu jest więcej niż jeden rodzaj stali.

W chwili obecnej jest dużo ponad 3000 skatalogowanych gatunków (stopów chemicznych), nie licząc tych, które produkowane są według konkretnych wytycznych na życzenie klienta. Poszczególny z nich daje w rezultacie stop żelaza o najbardziej właściwej sylwetce, pasującej wymogom konstruktorów.

Produkty hutnicze:
• dwuteowniki, ceowniki,
• kątowniki i płaskowniki,
• Blachy trapezowe
• grodzice,
• pręty zbrojeniowe,
• stal jakościowa

płaskownik   płaskowniki stalowe   kątownik   kątowniki stalowe   ceownik   ceownik zimnogięty   blacha trapezowa
Srednia z ocen: 0.00, Liczba oddanych głosów: 0
 

Kategorie

Inne wpisy w: Budownictwo > Materiały budowlane


Mozaika Kraków - Euro Stone

Firma Euro Stone specjalizuje się w produkcji i dystrybucji różnego rodzaju mozaik, które stały się wielkim hitem wśród ludzi, którzy chcą dekoratorów wnętrz.
Mozaika szklana będzie cieszyła się dużym uznniem w przyszłym sezonie. Na uwagę... Dalej...

 
Kostka brukowa - ChyżBet

Przedsiębiorstwo "Chyżbet" specjalizuje sie w produkcji kostki brukowej i galanterii betonowej. Nasze produkty dzięki wysokiej jakości dają gwarancję satysfakcji i zadowolenia najbardziej wymagającym klientom.

Firma ChyżBet szczyci... Dalej...

 
Ogrodzenia betonowe, płoty betonowe.

Specjalizujemy się w produkcji ogrodzeń betonowych i elementów żelbetonowych. Działamy na rynku ponad 11 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość towaru jak i usług. W swojej ofercie posiadamy duży wybór wzorów, a także... Dalej...

 
Hansgrohe

Sklep internetowy Dopla - wyposażenie łazienki. Wyposażenie łazienek i armatura łazienkowa renomowanych firm - Cersanit, Koło, Ceramika, Oras, Junkers, Tece, Enix, De Dietrich, Vaillant, Koralle, Roca, Hansgrohe, Grohe, Geberit i Hansa. Zapraszamy... Dalej...

 
swiatdeski.pl

Deski kompozytowe wykorzystuje się do budowy tarasów, altan, a także ogrodzeń, czy też patio oraz wielu innych elementów ogrodowych. Deski kompozytowe nie wymagają konserwacji. Mają powierzchnię antypoślizgową.. Ich montaż, a następnie pielęgnacja... Dalej...