Mr. Hash Opolskie zaopatrzenie gastronomii

Dec 1, 2017 ID:51825
http://mrhash.pl

Mr. Hash to firma z województwa opolskiego, która dzięki wysokiej jakości produktom od wielu lat zaopatruje lokale gastronomiczne w południowo zachodniej Polsce. W ich szerokiej ofercie można znaleźć hamburgery, zapiekanki, frytki, bułki do potraw, sosy oraz mięso do kebabu. To ostatnie, za sprawą wieloletniej praktyki i autorskiej mieszanki przypraw przypadło do gustu wielu kontrahentom na całym obsługiwanym przez firmę obszarze. Ponadto oprócz typowej oferty gastronomicznej Mr. Hash oferuje także szereg urządzeń do przygotowania mięsa i szkoleń dla pracowników.

zaopatrzenie gastronomii   nóż do kebaba   opiekacz do kebaba  
Srednia z ocen: 0.00, Liczba oddanych głosów: 0
 

Kategorie

Inne wpisy w: Inne > Catering


Restauracja Zamkowa, Olsztyn: restauracja Olsztyn, catering, przyjęcia, wesela, imprezy, konferencj

Restauracja Zamkowa, restauracja Olsztyn: kuchnia europejska, kuchnia staropolska, catering, konferencje, przyjęcia, wesela. Historyczne otoczenie: Stare Miasto, amfiteatr, Zamek, rzeka Łyna, przyroda, zieleń.
Restauracja Zamkowa, otoczona... Dalej...

 
Catering Time Express

Jesteśmy Firmą gastronomiczno-cateringową.
Organizujemy: przyjęcia rodzinne, weselne, komunijne, okolicznościowe, studniówki, cocktaile, bankiety, imprezy plenerowe, obsługujemy event y firmowe, konferencje i business party.
... Dalej...

 
Twoja ulubiona wypożyczalnia niepowtarzalnych okazji

Nie musisz ograniczać liczby Gości ze względu na ilość posiadanej zastawy stołowej. Wypożycz naczynia, obrusy, dekoracje stołu, podgrzewacze, kociołki i wszystko co potrzebne aby w odpowiedni i elegancki sposób podać przygotowane potrawy.
... Dalej...

 
Catering Rzeszów

Klub muzyczny i restauracja Gramofon z Rzeszowa. Oferuje organizację różnego typu imprez które zaopatrzymy w pyszne dania. Oferujemy obsługę między innymi przyjęć, bankietów, imprez okolicznościowych i firmowych. Nasz catering zapewnia kompleksową... Dalej...

 
Restauracja, catering, katering, Gdańsk, Sopot, Trójmiasto - restauracja Malinowy Ogród

Z przyjemnością zorganizujemy Państwu eleganckie przyjęcia imieninowe, urodzinowe, weselne, komunijne, chrzciny, stypy, bankiety, bufety i catering.
Nasza restauracja to idealne miejsce zarówno na bussines lunch, jak i rodzinny obiad czy... Dalej...