Miłosne kartki na walentynki

Dec 1, 2010 ID:27343
http://www.hellokartki.pl

Zapraszamy do projektowania kartki na święta, którą można przy pomocy serwisu Hello Kartki, wysłać do rodziny lub znajomych pocztą zwykłą.
Ta nowopowstała strona z kartkami umożliwia, zarówno tworzenie własnych kartek, jak i skorzystanie z szablonu, który daje gotowy katalog kartek.
U nas przygotujesz śmieszne kartki na urodziny oraz romantyczne kartki na walentynki. Również dziadkowie będą uradowani, jeśli listonosz przyniesie im fajne kartki na dzień babci i na dzień dziadka. Młodą parę zaskoczysz, wysyłając im na ślub kartki z humorem zaprojektowane przez siebie samego.
Zaś Twoi koledzy i koleżanki będą oczarowani Twoją inwencją, kiedy otrzymają od Ciebie personalizowane kartki na andrzejki.
Wszystkie te niespodzianki czekają na stronie Halo Kartki. Wejdź i się przekonaj. Stwórz fajną kartkę własnej roboty i wyślij do znajomych.

Helo kartki   Hallo kartki   Halo kartki   Hello kartki   Kartki   Katalog kartek   Strona z kartkami   Stwórz kartkę   Kartki personalizowane   Zaproszenia personalizowane   Projektowanie kartek   Kartki pocztowe   Projektowanie kartek pocztowych   Tworzenie własnych
Srednia z ocen: 3.67, Liczba oddanych głosów: 3
 

Kategorie

Inne wpisy w: Internet > E-kartki


Kartki świąteczne

Kartki świąteczne to bardzo istotny element zarówno świąt Bożego Narodzenia jak i Wielkiej Nocy.Każdego roku tradycyjną pocztą wysyłane są miliony kartek,chociaż coraz większą popularnością w naszym kraju cieszą się kartki elektroniczne wysyłane... Dalej...

 
Ekartki

Kartki wirtualne znane również jako e-kartki uzyskują w Polsce mocarną popularność i z powodzeniem współzawodniczą z szablonowymi papierowymi kartkami przesyłanymi tradycyjną pocztą.Kartki słane z naszego serwisu docierają do adresata w ciągu... Dalej...

 
Życzenia, kartki elektroniczne

Wysyłaj z nami życzenia imieninowe czy urodzinowe jako kartki elektroniczne czyli tak zwane e-kartki. Posiadamy także inne życzenia - świąteczne, ślubne oraz wiele, wiele innych na różne okazje. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Skorzystaj także... Dalej...

 
Alekartki - Kartki i życzenia na każdą okazję

Wirtualne ekartki i życzenienia na każdą okazję:życzenia,świąteczne,urodzinowe,
gratulacje,zaproszenia,walentynki.Znaczenie imion i nazwy rocznic slubu .
Wyślij e-kartkę! Pamiętaj o znajomych !
Z nami juz nigdy nie zapomnisz o... Dalej...

 
Miłosne kartki na walentynki

Zapraszamy do projektowania kartki na święta, którą można przy pomocy serwisu Hello Kartki, wysłać do rodziny lub znajomych pocztą zwykłą.
Ta nowopowstała strona z kartkami umożliwia, zarówno tworzenie własnych kartek, jak i skorzystanie z... Dalej...