KolorSelektywny - Studio Foto-Video

Dec 15, 2015 ID:48158
http://kolorselektywny.pl/

Kolor Selektywny to firma zajmująca się fotografią oraz filmem reportażowym. Tworzą ja ludzie pełni pasji, dla których fotografowanie to sztuka. Przez lata doświadczeń stworzyli swój styl, którego atutami są doskonała jakość oraz to co najważniejsze szczerość i emocje, które widać na ich realizacjach fotograficznych i filmowych. Wykonują reportaże ślubne jak również sesje fotograficzne ciążowe, dziecięce czy kulinarne. Ich realizacje to prawdziwa 'uczta dla oka'!

fotografia   krakow   fotografia ślubna   fotografia dziecieca   fotografia ciążowa   fotografia kulinarna
Srednia z ocen: 0.00, Liczba oddanych głosów: 0
 

Kategorie

Inne wpisy w: Kultura Sztuka > Fotografia


TabOdesign - fotograf gdańsk, strony www

Wykonanie zdjęć ślubnych - w formie reportażu ślubnego (przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia, sesja plenerowa, wesele, USC).
Posiadamy uprawienia do fotografowania w kościele na terenie całej Polski..

W zależności m.in.... Dalej...

 
Snaphub - portal foto

Serwis fotograficzny Snaphub.pl stworzono specjalnie dla osób zajmujących się fotografią. Przejrzeć na nim można okazałą galerię zdjęć. Dodatkowo na stronie publikowane są informacje na temat: sprzętu fotograficznego, oprogramowania i akcesoriów... Dalej...

 
Fotografia Ślubna i Artystyczna

Galeria autorska. W ofercie: fotografia ślubna, fotografia artystyczna i fotografia reklamowa. Wiem jak uchwycić ulotną chwilę. Zdjęcia ślubne wykonywane z pasją.Fotografia ślubna to najlepsza forma rejestracji wspomnień.
Najlepsza... Dalej...

 
Łukasz Grygiel - Fotografia ślubna Częstochowa, fotografia reportażowa, plenery, portrety, chrzty, k

Strona fotografa z Częstochowy - Łukasza Grygiela. Fotografia ślubna w Częstochowie i okolicach, również fotografia portretowa, plenery nie tylko dla par małżeńskich. Zdjęcia na zamówienie wyjątkowych miejsc, plenerów.
Reportaże z chrztów,... Dalej...

 
Usługi Graficzne i Fotograficzne

Wykonuję zlecenia z zakresu fotografii i grafik. Zakres usług zawiera fotografię reklamową (np. fotografia produktów do aukcji Allegro), fotografię architektury, portret, projekty wizytówek, projekty ulotek, projekty plakatów oraz inne projekty... Dalej...