JOCKERparty - organizacja wesel i imprez firmowych

May 18, 2009 ID:19078
http://www.jockerparty.com

Firma JOCKERparty zorganizuje Państwa ślub, wesele, przyjęcie okolicznościowe. Wybierzemy lokal, menu, muzykę; zadbamy o transport i nocleg gości; dyskretnie będziemy czuwać, by wszystko przebiegało zgodnie z ustaleniami. Zajmiemy się zarówno kwestiami formalnymi, jak i organizacyjnymi, by nic nie zakłóciło Wielkiego Dnia, a Państwa rola była jedynie radość z niezapomnianych chwil.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami, nasz konsultant chętnie spotka się z Państwem na niezobowiązującej rozmowie o Państwa preferencjach.

wesele   ślub   przyjęcie w Krakowie
Srednia z ocen: 1.00, Liczba oddanych głosów: 1
 

Kategorie

Inne wpisy w: Hobby Rozrywka > Imprezy


Imprezy dla dzieci

Imprezy dla dzieci - Teatr na Walizkach - klauni, spektakle dla dzieci. Teatr dla dzieci - autorski komediowy teatr uliczny realizujący spektakle plenerowe oraz imprezy i przedstawienia dla dzieci. Bańki mydlane, szczudlarze, kuglarze, clowni,... Dalej...

 
Agencja eventowa - organizacja imprez dla firm.

Agencja Eventowa Projekt Efektywny zajmuje się realizacją projektów z zakresu organizacji eventów dla firm. Podstawowymi usługami świadczonymi przez grupę eventową są:

- imprezy integracyjne, wieczory tematyczne, pikniki... Dalej...

 
Spadochron holowany za holownikiem

Uatrakcyjnij swoją imprezę lotami na spadochronie holowanym przez quada, jeepa lub grupę ludzi. Zorganizowana przez Was impreza zapadnie na długo w pamięci uczestników. Dobra zabawa gwarantowana!
Bardzo popularne stały się w... Dalej...

 
Incventive travel - OBP

Olimpijskie Biuro Podróży zajmuje się organizacją imprez firmowych typu incentive, oraz sprzedażą biletów na zagraniczne imprezy sportowe (wyjazdy na F1, mecze piłkarskie i tenisowe).
Na stronie kupisz... Dalej...

 
organizatorzy imprez

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego internetowego katalogu organizatorów różnego rodzaju imprez np.: wydarzeń artystycznych, rozrywkowych, wesel, bankietów oraz spotkań biznesowych - konferencji, targów, wystaw, szkoleń, a także imprez... Dalej...