freshboxstudio - reklama, grafika, fotografia

Nov 29, 2010 ID:27332
http://www.freshboxstudio.com

Młodzi, kreatywni, zdolni? Dzisiaj to już banał. Diabeł tkwi w szczegółach i my o tym wiemy.
FRESHBOXSTUDIO to agencja reklamowa full service. Zajmujemy się kreacją wizerunku marki, tworzeniem i realizacją kampanii reklamowych, projektowaniem graficznym, fotografią, projektowaniem stron internetowych, ale to tylko część obszaru naszych działań. Robimy dużo więcej!
Doświadczenie zdobyte podczas pracy w agencjach reklamowych pozwala na zastosowanie rozwiązań skutecznych i ciekawych. Cenne kontakty, wykorzystujemy przy realizacji każdego zlecenia. Indywidualne podejście, dopasowanie do potrzeb, oczekiwań i możliwość każdego klienta, pozwala osiągnąć najlepsze efekty. Jesteśmy elastyczni. Działamy logicznie, bo zawsze chcemy dojść do wyznaczonego celu, jednak tylko dzięki wyobraźni każda droga jest ciekawa i jedyna w swoim rodzaju.
Reklama to wyzwanie, które podejmujemy każdego dnia. Kreatywne myślenie, projektowanie graficzne, fotografia to nasze pasje. Skłamalibyśmy pisząc, że nasze wykształcenie nie ma znaczenia… Inspiruje nas świat. Pomysły rodzą się w naszych głowach podczas dalekich podróży, ale też zwykłych wypadów za miasto. Jedno jest niezmienne, zawsze są FRESH!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. I pamiętajcie reklama dźwignią handlu!

reklama strzelin   studio graficzne   projektowanie stron internetowych   katalogi   ulotki   grafika   fotografia
Srednia z ocen: 0.00, Liczba oddanych głosów: 0
 

Kategorie

Inne wpisy w: Marketing Reklama > Agencje reklamowe


Agencja reklamowa Trójmiasto

Studio A4 - agencja reklamowa w Trójmieście. Od projektu po realizacje! Nasza specjalizacja to kreacja wizerunku firm. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie: reklama, poligrafia oraz grafika reklamowa.

Agencja reklamowa... Dalej...

 
Agencja reklamy i drukarnia

Jesteśmy młodą, lecz prężnie rozwijającą się agencją reklamową starającą się sprostać w pełni wymaganiom swoich klientów. Dzisiejszy rynek reklamy przypomina raczej amazońską dżunglę, niźli miejsce spotkań nabywców i dostawców. Trzeba wykazać się... Dalej...

 
Upominki reklamowe

Oferujemy wysokiej jakości produkty reklamowe dla firm, upominki, gadżety - wszystko co związane ze słodyczami w reklamie.

Znajdziecie Państwo u nas:
Czekoladki z wytłoczonymi napisami
Czekoladki o dowolnym... Dalej...

 
Estoria.pl - Pomysłowa Agencja Reklamowa

http://www.estoria.pl - Pomysłowa Agencja Reklamowa
Ciekawe projekty graficzne, skuteczne promocje.
Projekt i programowanie stron, sklepów www.
Organizacja spotkań promocyjnych.
Doradztwo marketingowe. Kampanie reklamowe. Dalej...

 
Kalendarze 2012

Nasz zakład produkcyjny powstał w roku 2005 jako odpowiedz na żądanie rynku. Posiadamy osobisty park maszyn jak również wykwalifikowanych robotników. Nieustannie rozszerzamy swoją ofertę by efektywnie realizować wszelkie zadania związane z... Dalej...