Folie pakowe - PRANA-PACK

Dec 22, 2014 ID:46477
http://www.pranapack.pl

Firma Prana-pack to lider sprzedaż folii opakowaniowe na polskim rynku tworzyw sztucznych. W.g opinni naszych klientów sprzedajemy najlepsze folie pakowe , których ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowe. W nasze ofercie m.in: folia poliolefinowa, folia stretch, taśmy pakowe i wiele innych. Jeśli szukasz odpowiedniego dostawcy folii to świetnie trafiłeś. Zapraszamy do współpracy.

folia opakowaniowa   taśmy pakowe   folia stretch
Srednia z ocen: 0.00, Liczba oddanych głosów: 0
 

Kategorie

Inne wpisy w: Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne


Rakla

Grupa Novitech powstała w celu dostarczania markowych mediów do druków, folii, chemii do druku, oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów ułatwiających codzienną pracę firmą związanym z reklama wielkoformatową.

Wychodząc naprzeciw Państwa... Dalej...

 
Eko-Mar Jastrzębie Zdrój

Strona firmy Eko-Mar z Jastrzębia Zdróju zajmującej się sortowaniem odpadów komunalnych oraz zbiórki selektywnej, a także odzyskiwaniem surowców wtórnych i ich przetwórstwem.
Oferujemy do sprzedaży surowce wtórne: gazeta, makulatura, szkło... Dalej...

 
Termoformowanie - PRODUKCJA, frezowanie,

Charakterystyka

Termoformowanie - wyroby z tworzyw sztucznych Firma Tech-Form jest producentem wyrobów z tworzyw sztucznych na potrzeby przemysłu, transportu, budownictwa i reklamy.
Specjalizacja

*... Dalej...

 
Pojemniki magazynowe i logistyczne

Oferujemy szeroką gamę rozwiązań w zakresie plastikowych opakowań zwrotnych, które stanowią nasz "Standardowy Asortyment" dostępny na zamówienie klienta.e sztaplowalno-gniazdowe pojemniki chronią produkty podczas wyjmowania i wkładania,... Dalej...

 
akcesoria meblowe

Nasza specjalizacja to przetwórstwo tworzyw sztucznych przy zastosowaniu
techniki wtryskowej. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesną
technologią.
Wytwarzane przez nas artykuły (np. akcesoria meblowe) są... Dalej...