Ellegance

Dec 3, 2008 ID:14058
http://www.ellegance.pl

Dlaczego warto mieć ogród zimowy?
W naszym klimacie zaledwie kilka miesięcy tj. od maja do września możemy korzystać z odkrytych tarasów i basenów a więc tylko około 5 miesięcy. Pozostałe miesiące są zwykle chłodne i często deszczowe. Dla normalnego funkcjonowania organizm ludzki potrzebuje dużo naturalnego światła i obcowania z naturą ogród zimowy pozwala na taki konfort, a przy tym daje dodatkową bardzo atrakcyjną powierzchnię urzytkowa w budynku. To miejsce odpoczynku, zabawy i pracy. Architektura budynku zyskuje "nową twarz". zaproponowane przez nas rozwiązania świetnie wpisuja się w każdą architekturę budynku i jego funkcję. A dzięki naszym zabudowom basenów, możecie Państwo korzystać z basenu przez cały rok. Realizujemy zarówno zamówienia typowe jak i bardzo skomplikowane technicznie, według indywidualnych zmówień na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

Ogrody zimowe   zabudowy tarasów
Srednia z ocen: 3.40, Liczba oddanych głosów: 5
 

Kategorie

Inne wpisy w: Dom Wnętrze > Ogrody


Szkółka Walczak

Jesteśmy szkółką specjalizującą się w produkcji drzew i krzewów owocowych. Posiadamy w swojej ofercie również szeroką gamę roślin ozdobnych
O szkółce
Gospodarstwo ogrodniczo-szkółkarskie Danuty i Zenona Walczak istnieje od 1985 roku.... Dalej...

 
Sadzonki żurawiny

Strona specjalistycznej szkółki żurawiny wielkoowocowej. Poza ofertą sadzonek żurawiny znajdziecie tu wiele informacji z zakresu uprawy żurawiny, jej leczniczych właściwości oraz zastosowania w kuchni.
Jagody żurawiny w ostatnich latach... Dalej...

 
Greenstyl - tarasy drewniane

Przedsiębiorstwo Greenstyl prowadzi centrum ogrodowe oraz zajmuje się usługami z zakresu wykonywania aranżacji i remontów w ogrodzie.

W pakiecie świadczonych przez nas usług znajduje się wykonywanie nieinwazyjnych dla aranżacji... Dalej...

 
Internetowy sklep ogrodniczy e-ogrodniczy.com.pl

Internetowy sklep ogrodniczy.
Szeroki zakres asortymentu, produktów i akcesoriów niezbędnych w ogrodnictwie.

Kompostowniki - http://www.e-ogrodniczy.com.pl/produkty,kompostowniki,130.html
Doniczki... Dalej...

 
Trawa Tomasza, dla ogrodu

Jaki wybrać trawnik, z siewu czy z rolki ?

Kiedy stajemy się szczęśliwymi posiadaczami przestrzeni ogrodowej, prędzej czy później zderzymy się z pytaniem jaki wybrać trawnik? Pozostać przy tradycyjnym trawniku z siewu, który... Dalej...