EL-Complex - pomiary elektryczne

Feb 23, 2014 ID:44030
http://el-complex.pl/

Firma EL-Complex świadczy szeroką gamę usług elektrycznych. Proponujemy Państwu fachową pomoc wszędzie tam, gdzie kończą się możliwości samodzielnego działania i niezbędne jest wsparcie specjalisty.
Jedną z podstawowych usług świadczonych przez naszą firmę są pomiary elektryczne. Ze względu na ich specyfikę, ale także obowiązujące w Polsce uregulowania prawne może je wykonywać jedynie elektryk. Posiadamy stosowne uprawnienia umożliwiające dokonywanie pomiarów zarówno w domach prywatnych jak i w przedsiębiorstwach.
Wieloletnie doświadczenie naszych elektryków oraz profesjonalne wyposażenie techniczne gwarantują wysoką jakość świadczonych usług. Na naszej stronie znajdą Państwo liczne certyfikaty z zakresu pomiarów elektrycznych.
Naszą ofertę adresujemy do mieszkańców i firm z okolic Poznania, ze szczególnym uwzględnieniem miast takich jak Oborniki i Szamotuły. Podejmujemy się jednak realizacji zleceń na terenie całej Wielkopolski, jeśli zachodzi taka konieczność.
Obok pomiarów świadczymy szeroki wachlarz innych usług elektrycznych. Zapraszamy do kontaktu i ustalenia szczegółów Państwa inwestycji.

elektryk   pomiary elektryczne   poznań   usługi elektryczne   instalacje elektryczne   domofony   alarmy
Srednia z ocen: 0.00, Liczba oddanych głosów: 0
 

Kategorie

Inne wpisy w: Budownictwo > Elektryczne, pomiary


Firma Elektrotechniczna

Firma Elektrotechniczna SWAJ jest firmą usługową wykonującą instalacje elektryczne, alarmy, sieci komputerowe. Wykonujemy szeroki pakiet usług jako główny wykonawca jak i podwykonawca. Współpracujemy z różnymi firmami usługowymi jak i handlowymi.... Dalej...

 
Doradztwo elektroenergetyczne. Wynajem agregatów prądotwórczych.

Specjalizacją firmy jest doradztwo i analizy elektroenergetyczne w zakresie oceny stanu instalacji elektrycznych i obniżania kosztów zużycia energii elektrycznej. Firma wykonuje usługi i pomiary elektryczne oraz wynajmuje agregaty prądotwórcze... Dalej...

 
PRACOWNIA PROJEKTOWA MENOS

PRACOWNIA PROJEKTOWA MENOS Dalej...

 
ELEKTROTEAM INSTALACJE ELEKTRYCZNE-AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Oferujemy montaż instalacji:

-elektrycznych

-alarmowych

-antenowych

-domofonowych

-komputerowych

-odgromowych

Na obiektach przemysłowych... Dalej...

 
CARMOZ ELECTRICITE - Electrical Application - Witaj!

Carmoz Electricite to firma ekektroinstalacyjna z długoletnim doświadczeniem. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych dla inwestorów indywidualnych oraz dużych firm developerskich. Naszą domeną są inteligentne... Dalej...