Domator.net.pl

Jul 12, 2016 ID:49223
http://domator.net.pl

Każdy z nas chciałby poczuć się spokojnie we własnym domu. Własne 4 kąty powinny być miejscem, w którym czujemy się komfortowo. Żeby ochronić się przed kradzieżą opłaca się wykorzystać odpowiedniego standardu zamki antywłamaniowe. Zasuwy i okucia drzwiowe sprzedajemy już od kilku dekad. Kupią Państwo w hurtowni domator zawsze to, czego potrzebujecie.

Nasza hurtownia należy do czołowych dystrybutorów okuć drzwiowych i okiennych w kraju. Staramy się, by sprzedane przez nas rzeczy spełniały najwyższe standardy i trafiały w oczekiwania klientów naszej firmy. Opłaca się wejść na naszą stronę www.domator.net.pl po więcej ważnych informacji o zasuwach do drzwi. Jeżeli chcą nas Państwo odwiedzić, to zapraszamy do Katowic (40-288) na Czarnieckiego 5. Mogą Państwo wysłać do nas zapytania na adres mailowy: domator@domator.net.pl lub zatelefonować pod : +48 32 255 37 92.

Jesteśmy otwarci dla klientów Domatora przez 5 dni w tygodniu. W sklepie internetowym mogą Państwo zakupić nasze wkładki drzwiowe w dowolnym dniu. Nasi fachowcy za każdym razem posłużą Państwu rzetelną poradą. Robimy wszystko, aby okucia do drzwi były wysyłane do klientów już w dniu zamówienia. Wykonujemy także zamówienia dla większych podmiotów gospodarczych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszej hurtowni, gdzie znaleźć można podstawowe informacje o zamkach drzwiowych. Wyjątkowo sprawnie wyszukać jesteśmy w stanie na tej stronie wszystko, co jest dla nas najważniejsze do podjęcia odpowiedniej decyzji. Zachęcamy do wybrania się do naszej hurtowni, jak również telefonowania do nas. Możemy się poszczycić profesjonalizmem i doskonale przygotowanymi doradcami.

materiały budowlane   drzwi   sklep online   urządzanie domu
Srednia z ocen: 0.00, Liczba oddanych głosów: 0
 

Kategorie

Inne wpisy w: Budownictwo


Materiały budowlane CJ BLOK

Fabryka materiałów budowlanych CJ BLOK oferuje: bloczki betonowe, cegły, krawężniki, ogrodzenia, kostka brukowa, pustakiorazpopularne płyty chodnikowe.
Działalność naszej firmy opiera się na bezpośrednim dotarciu zarówno do klientów... Dalej...

 
klamki do drzwi wewnętrznych

Wszyscy, którzy poszukują odpowiedniego rodzaju klamek do drzwi, powinni zajrzeć do naszego renomowanego serwisu internetowego, za pośrednictwem którego proponujemy rozmaite warianty klamek kwadratowych, okrągłych szyldem, standardowych i... Dalej...

 
Zlecenia budowlane

Budujesz-Kupujesz.pl to portal oferujący firmom z branży budowlanej usługi wspierające oraz reklamujące ich działalność.

Elementami portalu, dedykowanymi firmom są, m.in.:

Przetargi budowlane – codziennie... Dalej...

 
Hale stalowe

Pewnie chcesz wybudować stalową halę i nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy na naszą witrynę firmową gdzie mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą. Kompleksowo oferujemy klientom projektowani jak i wybudowanie takich hal. Jeżeli zależy Ci na... Dalej...

 
szkolenia, kursy, certyfikat energetyczny, Poznań

Profesjonalna organizacja szkoleń i kursów. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń przygotowujących do sporządzania świadectwa charakterystyki energetycznej budynku. Zapewniamy fachowość oraz... Dalej...