Ceramizer, ceramizery

Nov 15, 2011 ID:31442
http://technologia-ceramizacji.pl

Ceramizer to popularna nazwa komponentu mineralnego, który to wprowadzony w miejsca tarcia w układzie mechanicznym, powoduje budowanie się na powierzchniach ciernych, cienkich warstw cermetalowych o niskim współczynniku tarcia.
Proces nazywa się ceramizacją i stanowi dziś popularną metodę regeneracji i ochrony układów mechanicznych o umiarkowanym stopniu zużycia, bez konieczności demontażu.
Witryna technologia-ceramizacji.pl wyjaśnia szczegółowo mechanizm procesu ceramizacji, zasadę działania Ceramizerów, genezę, zastosowania, wyniki doświadczeń.
Strona technologia-ceramizacji.pl to także miejsce dla osób, które chcą rozszerzyć swoją wiedzę na temat tribologii, materiałoznawstwa, technologii ceramicznej.
Ambicją serwisu technologia-ceramizacji.pl jest nieustanny rozwój bazy wiedzy oraz treści na temat ceramizacji.
Zachęcamy do odwiedzin.

ceramizer   ceramizery
Srednia z ocen: 0.00, Liczba oddanych głosów: 0
 

Kategorie

Inne wpisy w: Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne


45minut.pl - serwis dla nauczycieli, publikacje do awansu zawodowego, przegląd prasy, forum - Awans

45minut.pl to portal dla nauczycieli, który daje możliwość umieszczania publikacji nauczycieli do awansu zawodowego na nauczyciela dyplomowanego. Przegląd prasy, forum, praca dla nauczycieli. Portal pomaga realizować plan rozwoju zawodowego... Dalej...

 
Rozwiązywania zadań - Wszechwiedza.pl

Rozwiązywanie zadań i wykonywanie różnorodnych projektów z takich przedmiotów jak:

- matematyka
- statystyka
- ekonometria
- ekonomia matematyczna
- badania operacyjne
- logika
-... Dalej...

 
Giełda Maturalna

Poszukujesz najbardziej skutecznych sposobów na rzetelne przygotowanie się do matury? Giełda Maturalna to platforma naukowa stworzona przez Wydawnictwo Naukowe Operon, służąca do gruntownych nauk do egzaminu maturalnego. W materiałach... Dalej...

 
Fizyka kwantowa

Serdecznie zapraszamy na forum poświęcone : fizyce kwantowej, rozwoju duchowemu oraz medytacji . Znajdziesz tutaj wiele ciekawych informacji, które mogą odmienic twoje życie, będziesz mógł się podzielic także swą opinią .
To jedyne takie... Dalej...

 
Main Page - Wikipedia, the free encyclopedia - ajmar.hekko.pl

Encyklopedia internetowa - Wikipedia. Informacje z kraju i ze świata. Znajdziesz tu informacje na wszystkie tematy, odpowiedzi na wszystkie pytania. Architektura. Społeczeństwo. Budownictwo. Fizyka. Matematyka. Przyroda. Dalej...