BPSC - erp produkcja

Apr 5, 2016 ID:48679
http://bpsc.com.pl

BPSC to firma od dwudziestu siedmiu lat zajmująca się wdrażaniem oprogramowania wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwami i instytucjami. BPSC stworzyło wspomagające zarządzanie systemy klasy MRPII/ERP oraz system mHR EVO, który stanowi nowoczesne narzędzie wspierające Zarządzanie Kapitałem Ludzkim.
Jednym z głównych atutów firmy jest system mHR EVO, wspierający zarządzanie strukturą organizacyjną komórek i stanowisk. System ten koncentruje się też na planowaniu zasobów ludzkich w czasie i przestrzeni. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie jakości procesów decyzyjnych oraz jednoczesne ograniczenie wszelkich błędów. mHR EVO pomaga dookreślić i zaplanować rozwój pracownika, dbając o to, żeby realizowany był on w sposób kompleksowy. Przy pomocy systemu kierownictwo firmy jest w stanie zdefiniować wymagania dla poszczególnych stanowisk, określić wszelkie luki kwalifikacyjne, kompetencyjne oraz szkoleniowe i wreszcie dokładnie zaplanować działania rozwojowe.
Zgromadzone w systemie mHR EVO informacje ułatwiają też kierownictwu oraz pracownikom działów HR przerzucanie pracowników wewnątrz firmy oraz prowadzenie rekrutacji zewnętrznej.

zarządzanie przedsiębiorstwami   systemy ERP   system EVO   logistyka   kadry
Srednia z ocen: 0.00, Liczba oddanych głosów: 0
 

Kategorie

Inne wpisy w: Firmy wg branż > Usługi Informatyczne


S-Komp - serwis komputerowy

Serwis komputerowy u użytkowników domowych jak i firm. Oferujemy: instalacje systemu Windows, konfiguracje sprzętu, naprawę urządzeń oraz oprogramowania, usuwanie wirusów, modernizacje sprzętu, archiwizację danych, konfigurację połączenia... Dalej...

 
Rozliczenia z NFZ, mMedica, partner mMedica, imed24

Podstawą naszej działalności jest kompleksowa obsługa informatyczna w jednostkach służby zdrowia. Jesteśmy autoryzowanym partnerem mMedica oraz iMed24. Prowadzimy kompleksowe rozliczenia z NFZ.

Działamy na terenie województwa... Dalej...

 
remanent

Firma ProInwent oferuje rewolucyjny system, który uprości procesy remanentu, znacznie skróci jego czas oraz zagwarantuje najlepszą jakość i rzetelność wyników. Przeprowadzanie inwentaryzacji klasyczną, tradycyjną metodą jest czasochłonne, wymaga... Dalej...

 
Pozycjonowanie seo

Masz swoją stronę albo sklep ecommerce? Powinniśmy zadbać o jego promocję i dobrą pozycję w wyszukiwarkach. Warto więc, wiedział czym jest SEO (ang. Search engine optimization) stron internetowych. To takie przygotowanie twojej strony, by była ona... Dalej...

 
Strony internetowe katowice

We wspolczesnych czasach strona internetowa jest już standardem.Pomaga budowac dobry wizerunek firmy,Tworzymy strony o dowolnej tematyce oraz wielkości. Do budowy [b]stron[/b] wykorzystujemy najnowsze technologie.
Wiedza i doświadczenie... Dalej...