Agencja modelek i hostess w Warszawie

May 1, 2010 ID:24312
http://www.happylife.com.pl

Agencja modelek i hostess Happy Life Management zaprasza do pracy ciekawe i otwarte osoby. Zapewniamy profesjonalne sesje zdjęciowe (w różnych odsłonach:strój dzienny, elegancki, sukienka, strój kąpielowy) w naszym studiu fotograficznym. Wykonujemy na miejscu profesjonalną fryzurę oraz makijaż. Wkłądając duże zaangażowanie w dane zlecenie, gwarantujemy sukces projektu. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy na stronę www.happylife.com.pl a wszelkie pytanie prosimy kierować na adres happy@happylife.com.pl .

Agencja Happy Life Management organizuje również warsztaty aktorskie dla modelek, hostess i asystentek, które kończą się egzaminem teoretyczno- praktycznym z otrzymaniem dyplomu.
Więcej informacji na www.happylife.com.pl

Happy Life Management zajmuje się również organizacją konferencji, targów oraz kongresów na różne tematy. Gwarantujemy kompleksową organizację i obsługę wszystkich uroczystości i zebrań. Zapewniamy również kreatywną realizację zleconych nam projektów oraz rzetelne do nich podejście.

agencja modelek i hostess   konferencje   eventy   szkolenia   warsztaty aktorskie   hostessy   modelki
Srednia z ocen: 5.00, Liczba oddanych głosów: 1
 

Kategorie

Inne wpisy tego użytkownika


Agencja modelek i hostess w Warszawie

Agencja modelek i hostess Happy Life Management zaprasza do pracy ciekawe i otwarte osoby. Zapewniamy profesjonalne sesje zdjęciowe (w różnych odsłonach:strój dzienny, elegancki, sukienka, strój kąpielowy) w naszym studiu fotograficznym.... Dalej...

 

Inne wpisy w: Firmy wg branż > Agencje modelek i hostess


FASHION COLOR

W ramach impresariatu i agencji modelek oferujemy wynajem modelek i modeli, wynajem hostess, statystów i epizodystów, współpracę z zawodowymi aktorami oraz artystami scenicznymi.
Specjalizujemy się w organizacji pokazów mody, imprez,... Dalej...

 
Warszawska Agencja Hostess InPlus

Agencja Hostess InPlus funkcjonuje od trzech lat. Zajmujemy się wynajmem hostess na terenie Warszawy, Krakowa oraz Lublina.
Setki sprawnie przeprowadzonych eventów, konferencji i bankietów sprawiły, że Agencji Hostess InPlus zaufały cenione... Dalej...

 
TVSpoter.pl Praca w reklamie. Spoty video tv. Wiadomości, reklama, katalog modelki

Interaktywna reklama, kampanie reklamowe wspierane własną bazą - katalog Modelek i Hostess 2800. Wiadomości marketing. Atrakcyjne powierzchnie reklamowe. Praca w Reklamie. Ogłoszenia. Darmowe Foto Folio. Usługi pozycjonowania. Video Czat. Forum... Dalej...

 
Agencja Hostess

Modelina jest agencją hostess, modelek oraz fordanserek świadczącą swoje usługi na terenie Śląska i Małopolski. Bierzemy udział w aktywnym wspieraniu przedsięwzięć kulturalnych, społecznych oraz promocyjnych.


W naszej... Dalej...

 
Agencja Modelek Professional Promotion

Professional Promotion to prężnie rozwijająca się agencja modelek i hostess, którą tworzą ludzie kreatywni, posiadający doświadczenie w organizacji eventów i imprez. Niekwestionowana uroda nie jest jedynym atutem, jaki posiada każda współpracująca... Dalej...