Adwokat Łódź

Feb 25, 2019 ID:53143
http://www.adwokat-sekpiotr.pl/

W Kancelarii Adwokackiej Adwokata Piotra Sęka, usługi świadczone są zarówno na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych i przedsiębiorstw. Adwokat zapewnia profesjonalne podejście do każdej sprawy i każdego klienta. Kompleksowa pomoc wiąże się z doradztwem, reprezentacją przed sądem i konsultacjami oraz wsparcie w kwestii pisania umów i podań.

Adwokat Sęk Piotr posiada dwa oddziały swojej kancelarii. Jedna z nich mieści się w Łodzi, natomiast druga w Zgierzu. Adwokat zachęca do skorzystania ze swoich usług wszystkich, którzy potrzebują wsparcia i profesjonalnej pomocy osoby doświadczonej i biegłej w prawie.

W zakres usług świadczonych przez Adwokata Piotra Sęka wchodzi pomoc w uzyskaniu odszkodowania, pomoc z zakresu prawa karnego, spraw cywilnych, spraw spadkowych, spraw rodzinnych, a także egzekucji długów, czy też spraw gospodarczych i pracowniczych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat działania Adwokata z Łodzi, zapraszamy do śledzenia oficjalnej strony internetowej Kancelarii Adwokackiej. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego.

Adwokat z Kancelarii Adwokackiej z Łodzi lub Zgierza, oferuje kompleksową pomoc i wsparcie osób, które nie są obeznane w prawie i mają trudności z jego zrozumieniem.

Serdecznie zapraszamy!

Adwokat Łódź   sprawy karne adwokat Łódź   adwokat Zgierz  
Srednia z ocen: 5.00, Liczba oddanych głosów: 1
 

Kategorie

Inne wpisy w: Prawo Społeczeństwo > Adwokaci


Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Węgrzyn

Adwokat Anna Węgrzyn prowadzi swoją kancelarię w Łańcucie, starannie dbając o interesy i sprawy swoich klientów, zapewniając wszechstronną pomoc prawną. W swojej pracy z klientem stawia na uczciwość, rzetelność i indywidualne podejście do każdego... Dalej...

 
PRZEMYSŁAW BUJNIAK Radca Prawny Jaworzno

Szukasz pomocy w sprawie powiązanej z ustaleniem ojcostwa i ustaleniem kontaktów z dzieckiem? A może jest Ci potrzebna pomoc w związku ze sprawą dotyczącą postępowania z zakresu podziału nieruchomości? Porad dotyczących tych albo innych kwestii... Dalej...

 
Odszkodowania uk

Ktoś Ci bliski wpadł w tarapaty? Ta osoba mieszka w Wielkiej Brytanii i dlatego też, interesuje Cię pomoc prawna Polakom uk? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Skontaktuj się z naszą kancelarią, porozmawiaj z naszymi prawnikami i wspólnie opracujcie... Dalej...

 
Kancelarie Adwokackie Lublin, adwokaci Krzymowska Krzymowski

Kancelarie adwokackie adwokat Marii Krzymowskiej oraz adwokata Michała Krzymowskiego są kancelariami działającymi na lubelskim rynku usług prawnych.
Świadczymy profesjonalną pomoc prawną zarówno Klientom indywidualnym jak i Przedsiębiorcom.... Dalej...

 
Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Cieślak

Adwokat to jeden z prawniczych zawodów. Osoby, które zdecydują się na właśnie taką przyszłość dla siebie zobowiązane są do oferowania pomocy prawnej, w szczególności udzielania prawnych porad. Mogą również udzielać pomocy przy sporządzaniu pism... Dalej...